Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még küzdenem? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még küzdenem? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az lenne, hogy van egy fiú, akinek régen tetszettem, de akkor nekem nem tetszett annyira. Ahogy egyre kedvesebb lett velem, egyre jobban megkedveltem és most már nagyon tetszik. Sajnos az utóbbi két hétben eltávolodott tőlem egy másik lány miatt. Ez a lány az osztálytársa, ezért sokkal többet lehetnek együtt, én pedig csak a szünetekben látom. Láttam, hogy nagyon sokat beszélgetnek, és a lányt is hallottam róla beszélni, sugdolózni a barátnőivel. Azt hiszem, hamarosan össze fognak jönni. Hogyan akadályozhatnám ezt meg? Mivel érhetném el, hogy újra megkedveljen? Kérlek segítsetek, nagyon tetszik! :(
2013. febr. 22. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha minél hamarabb akarsz lépni, akkor irj neki most azonnal egy szerelmes levelet. :)
2013. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nekem nem menne szerintem:/ bár lehet ogy igazad van, és ez az egyetlen módja:) köszi:)
2013. febr. 22. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez már erősen kacsintgat a késő bánat kategória felé, az az egy esélyed van amit az első is írt.
2013. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem:/ még egyszer szerintem próbálkozok máshogy, ha az nagyon nem megy, akkor bevallom neki:)
2013. febr. 22. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki mit érzel most iránta, amíg nem késő.

Sok sikert! :)

2013. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!