Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok egy arcplaszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok egy arcplasztikázott férfit, most jó kinézettel párotokul? Szerínytettek jó megoldás ez? Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül? Isten büntetése ez mások bűneiért?

Figyelt kérdés

Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül? Isten büntetése ez mások bűneiért?

Régen nagyon ronda volt az arcom, deformált fej. Most jó benyomást kelt, jóképű. Ti is így tennétek helyemben? Mit szólnátok hozzá ha ismerősötök arcát plasztikázná, mert ronda volt.



2013. febr. 22. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
"Isten büntetése ez mások bűneiért? " Na én ezért nem fogadnám el páromnak, ha ilyen gondolatai vannak... én behalok
2013. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Pretty Ballerina ***** válasza:
63%

"Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője. Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!"


Na, ki látta a Ponyvaregényt? :D

2013. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
milyen büntetés? fogadja el magát, önbizalmat a plasztika sem ad, mi sem jobb bizonyíték erre, mint hogy aki egyszer elkezdi, annál jön a következő műtét
2013. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom a beavatkozás után mennyire tűnik fel, hogy mű az egész... Ha egyáltalán nem tűnik fel senkinek és Te is úgy árzed, mint a régit akkor nem rossz ötlet lehet én is levágatom az orromat...


Kár, hogy a koponyát nem lehet alakítani...

2013. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ASOT ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy ettől jobban érzed e magad...ha jobban érzed magad és nagyobb a sikered is akkor biztos valamennyire megérte, avagy sem...
2013. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

"Isten büntetése ez mások bűneiért?"


Na én ezért nem járnék veled.

2013. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A pokol keserves kénköves tüzén fogsz elégni gyermekem, amiért megkísértetted az ördögöt és beleavatkoztál abba, amilyennek a jóisten teremtett. De ha elmondasz napi 20 miatyánkot, 20 üdvözlégyet valamint küldesz nekem egy tekintélyes kiszerelésű Bols vodkát, talán megmenekülsz az örök kárhozattól... A többit privátban.
2013. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
2-es, szerintem minden értelmes ember látta a Pulp Fictiont, lévén hogy alapmű, de ez most pont nem passzolt ide...
2013. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7/8 válaszához remélem akkor az gonosz társadalom is ott fog elégni (Akik ölnek rabolnak, kirekesztik a félresikerülteket, röhögnek más bajain közben templomban meggyónják a bűnüket).

Mert én jóindulatú segítő kész ember vagyok.

2013. febr. 22. 22:59
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Pedig a pokol kúl hely, imádok itt lenni, most is innen írok (háromszoros hurrá a free wifinek). Kezemben a vodkanari, épp legnagyobb hipszter arcokkal tolunk old-school hiphoppot, de tegnap Jimi Hendrix tanítgatott a legkirályabb zenéinek gitárriffjeire és közben eltoltunk egy irgalmatlanul ütős cigit. Mondom, én hogy fasza hely, én inkább attól paráznék a helyedben, hogy nem ide kerülök..
2013. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!