Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jár nekem a párkapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár nekem a párkapcsolatból, ha depressziós, idegbeteg és érzelmileg labilis vagyok?

Figyelt kérdés

31/F


Túl gonosznak és érzéketlen bunkónak érzem a nőket. Túl érzékeny vagyok és könnyen elsírom magam és nehezen alkalmazkodom az idegen környezetben. Gyógyszereket szedek ezek között, hangulatjavítókat nyugtatót a frontint de teljesen hatástalanok a gyógyszerek.


Elnézést ha valakit felidegesítettem.


2013. febr. 23. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hasonló lányt kéne találnod és ideális pár lennétek


nem idegesítettél fel

2013. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából semmi. Ha csak nem találsz egy olyan nőt aki a végtelenségig toleráns veled. És bírja a gyűrődést.

Nekem volt depressziós barátnőm (csak barátok voltunk), de én csak egy évig bírtam ki. Mielőtt depis lett már ismertük egymást, aztán valami történt vele. Megállapították nála a depit, s onnantól egy év alatt elfogyott a toleranciám. Leszívta az összes energiám. Így hát inkább leléptem. Nem szép, de én segíteni nem tudtam rajta, az meg nem hiányzott, hogy tönkre vágja az én életemet is.

Szóval kedves kérdező, sajnos nem sok esélyed van. De talán kérj új gyógyszereket... Hátha jobb lesz...

2013. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anti paladin ***** válasza:

Szólj a dokinak, hogy váltsatok bogyókat. Emellett beszélgetés pszichiáterrel, pszichológussal nem árt.

Még egy lehetőség ha megpróbálkozol az agykontrollal. Vagy működik vagy nem de ha igen, sokat javíthat az életviteleden.

2013. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt már barátnőd?

Mióta vagy depressziós?

2013. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg semmi. Ne a párkapcsolattól várd a gyógyulást, dolgozz meg érte akár segítséggel. Kapcsolaton meg akkor törd a fejed ha már rendbe jöttél, addig más feladatod van.
2013. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba tényleg ne menekülj,mert attól nem lesz jobb.Mondom úgy,hogy az egyik exem is kapcsolat függő volt,valószínűleg pont azért,hogy betöltse azt az űrt,mint most te.Talán nála ennyire nem volt durva a helyzet,de ő is mindent a kapcsolatoktól várt és nem lendített semmit.Meg emiatt is hagytam el,ő eljátszotta a hattyú halálát,1,5 hónapig bírta egyedül és beújított egy másik csajt.
2013. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!