Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akit fbon keresztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit fbon keresztül ismertem meg, és már sokat beszélgettünk, nagyon megkedveltem, össze akarok vele jönni, de közölte hogy van egy másik lány akivel lehet összejön. Nagyon szeretnék vele összejönni, mit tegyek hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? 14?


Semmit... ismerkedj élőben!

2013. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a melledet.
2013. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

találkozni is fogunk

és nem 14 vagyok hanem több

2013. febr. 23. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha több vagy mint 14, akkor tényleg fogadd meg a tanácsom.
2013. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát most mit mutogassam a mellem... ?? :DDD
2013. febr. 23. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:
A lenyeget kihagytad... Mit mondott rolad? Mert neten en is beszelgettem egyszerre ketfele, gondoltam majd valahogy beadom a masiknak, hogy egyikkel van vmi. (Ami attol fugg, kivel es hogyan talalkozok eloszor.) Aztan ugy festett eloben lesz vmi, es ejtettem mindkettot. Szoval amig nem talalkoztal vele nem lehet tudni. Alapbol az, hogy megmondta, onmagaban jo pont is lehetne, de ez attol is fugg, o hogy all hozza(d).
2013. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!