Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért mondja szakitás után 2 honappal is egy pasi hogy még szeret és még alakulhat a dolog? Csak mert összeakar bujni velem?

2013. febr. 24. 00:40  Privát üzenet  

A válaszok
Könnyen meglehet... biztos nem talált mást azóta.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. febr. 24. 00:42 Privát üzenet

vagy nem talált lukat a nagy télben,vagy most esett le neki a tantusz,hogy szeret.

ha találkozol vele,ez 10 perc alatt ki fog derülni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2013. febr. 24. 00:52 Privát üzenet

azért mert még szeretne tőled valamit.

lehet, hogy ad még nektek egy esélyt.

de ez tőled függ.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. febr. 24. 11:18 Privát üzenet
Hát énsem tudom hogy mi lehet az oka vagy az hogy ágyba akar veled bujni vagy hogy téll szeret és újra akarja kezdeni nem tudom igaságszerint énis ebe a szisztémába vagyok.

# 4/6Időpont 2013. febr. 24. 16:46 Privát üzenet
babybogyo88 nevű felhasználó válasza:

Szerintem az összebújás is benne van,de valószinű most jött rá, hogy mennyit jelentesz neki:)Ha még szereted,kkor próbáljátok meg újból, beszéljétek meg a hibákat és hogy min kéne változtatni, és szurkolok Nektek:)

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2013. febr. 25. 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi,kedves vagy :)

# 6/6Időpont 2013. febr. 25. 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elítélendő dolog-e ha egy pasi gyerekkel akar megfogni egy nőt?
Mit tegyek? Pasi dolog.
Szerintetek normális dolog az ha egy pasi 5 éven át az egyik exét emlegeti minden utána jövő barátnőjének?
Miért lehet és normális dolog az hogy pasi létemre, amelyik lány visszautasított onnantól abszolúte nem vonzódok hozzá?
Szerintetek, normális dolog az ha 1 pasi kiveri a farkát más csajokra gondolva miközben barátnője van? De ezt csak olyankor amikor kb 1 hétig nem tudnak szeretkezni.
21 éves egyedülálló pasi vagyok. Nem szeretnék az lenni, viszont sok kifogásba (alul) bele tudok kapaszkodni. Lehet hogy a hozzáállásommal van a baj? Vagy tényleg reménytelen a dolog?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!