Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik stabil párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik stabil párkapcsolatban éltek, hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal? (olyanok, akik pl több mint 1 éve együtt vagytok)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ismertétek hosszabb ideje egymást, és úgy alakult át szerelemmé a kapcsolat, vagy megláttátok egymást pl vonaton, buliban stb... és az ismeretség egyből párkapcsolat kialakítással indult. (Randevú, virág, vacsora...)
2013. febr. 24. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
20 perc ismeretség után szexeltünk, 9 éve vagyunk együtt.
2013. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a baratommal 4eve vagyok egyutt. 20eves vagyok o meg 21. a suliban ismerkedtunk meg. csak sms el kezdodott az egesz. majd tobszor is talalkoztunk de csak parkban vagy nalunk mint baratok. idovel aztan szerelmesek lettunk es meg mindig ugyanugy szeretjuk egymast mint 4eve. fiu lany kozott nem letezik baratsag de szerintem egy tartos es boldog kapcsolat baratsaggal indul.
2013. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt, én 19 ő 21, telefonon ismerkedtünk meg, majd randi és igy tovább
2013. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
chat.hu :-)
2013. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért itt elég színes palettát jelenítettek meg a párkapcsolat előzményeként négyen négyfélét. Mondjuk ez alapján nem derült ki, hogy egy hosszabb ismeretség, vagy a nagy Ő betoppanásából alakul-e ki nagyobb eséllyel egy jó kapcsolat. Úgy tűnik a többiek akik tudják erre a választ nem a gyakori kérdéseket olvasták ezen az esős vasárnapon ;)
2013. febr. 24. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:

www.randihely.hu-n ismerkedtünk meg. ez egy társkereső oldal a neten.


az ismi 18 napos volt. üzenetváltás ismerkedés, majd randi, és azóta együtt. majdnem 3 éve, több mint egy éve házasságban.


egyáltalán nem ismertük egymást a net előtt, az első randin pedig rögtön össze is jöttünk.


27/N

2013. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!