Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon korai a bemutatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon korai a bemutatás? Mennyi idő után "illik"?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátom 22éves.

Novemberben kezdtünk levelezni, Decemberben ismerkedtünk meg egymással személyesen is, hivatalosan január óta járunk.

2hét múlva szeretnénk egymást bemutatni a szülőknek, mindkettőnk családja kíváncsi a másikra, és szeretjük egymást, akkor leszünk kb 1,5hónaposak. Nagyon korai a bemutatás, vagy akkor van itt az ideje, ha mi úgy gondoljuk? :) Vélemények?


2013. febr. 24. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor van itt az ideje, ha ti úgy gondoljátok, de általában félévnyi együttjárás környékén már túl szoktak lenni rajta (mindegy, h 2 v 4 hónap után). az egy éve vagy azon túl történő járásoknál meg már kimondottan gyanús, ha szülők még nem ismerik a partnert. ez a magánvéleményem, persze.
2013. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 24. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ennek megszabott ideje, akkor mutassátok be egymást a családnak, ha már úgy gondoljátok, hogy "megmaradtok egymásnak" huzamosabb időre is.

Mi a párommal hasonló korúak vagyunk mint ti. Úgy alakult, hogy 2 hete voltunk együtt, amikor a párom először meghívott magukhoz. Én rengeteget gondolkodtam, hogy elfogadjam-e a meghívást, de végül belementem. Így visszagondolva egyébként a szülei is úgy fogadtak, hogy még nem voltak meggyőződve arról, hogy túl tartós lesz. :)

Mostmár 2 éve vagyunk együtt és ha belegondolok, semmit nem változtatnék meg, minden jó volt úgy, ahogy történt. :)

2013. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időhöz kötve. Amikor úgy érzitek, hogy már jó lenne bemutatni. A szülők is nyugodtabbak, hogy tudják kivel mentek el. Ha kölcsönösen egymás lakásában történik, akkor meg az még plusz, hogy megláthatjátok, hogy ki honnan jött, hol él, amikor nem vagytok éppen együtt.
2013. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem tök mindegy-e hogy korai-e vagy nem? Semmit se veszítesz egy ilyen találkozással.

Attól is függ, hogy otthon laktok-e, mert ugye ebben az esetben fura is, ha még nem jártatok a másiknál..

2013. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs idöhöz kötve. Ez rajtatok, és a szülökön múlik. Ha a szülök szeretnék a gyerekeik partnerét megismerni, akkor miért ne?
2013. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hm, mi is anno december legvégén jöttünk össze, és kb március végén került sor arra, hogy megismertem a szüleit, ő az enyémeket már kb 1 hónappal azelőtt. Nem volt semmi gáz:) Pedig hogy féltem XD
2013. febr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és igen, mi is úgy ismertük meg egymás szüleit, hogy elmentünk a másik házába:) Nem volt semmi meglepő, erősen átlagos körülmények között élünk mindketten, talán egy icipicit magasabb szinten, mint a nagy átlag, de nem túlontúl kiemelkedően (szerintem). Nem volt gond se náluk, se nálam, mondjuk az én szüleim fiatalosabb gondolkodásúak, sőt fiatalabbak is, az övéi konzervatívabbak, de senki nem szólt, hogy korai lenne, vagy ilyesmi:)
2013. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor érdemes, amikor mindkettőtök úgy érzi, hogy ez a kapcsolat komoly. Ha együtt képzelitek el a következő időszakot.
2013. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már egy hónapnyi ismeretség után is haza lehet vinni a másikat, és itt nem egy hónapnyi kapcsolatot, hanem szimplán ismeretséget mondtam.

Nem kell felfújni ezt a dolgot. Normális esetben a családnak is jól esik, ha tudják, kivel töltöd az időd.


Engem egy hónapnyi találkozgatás után már felhívott hozzájuk a barátom, pedig akkor még nem jártunk együtt, csak ismerkedtünk. Mikor összefutottunk vele, bemutatott anyukájának, és ennyi.


Két hónapnyi találkozgatás után elhívott a születésnapjára is, ahol ott volt az egész család. (szinte akkor láttam először a legtöbb családtagot.) Akkor sem jártunk még, csak rá 1-2 hétre.


De szívesen fogadtak, bár az is igaz, hogy neki előttem 7! évig nem volt barátnője, tehát nem minden hónapban más csajszit vitt fel magukhoz.

2013. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!