Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt úgy értette, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellie96 kérdése:

Ezt úgy értette, hogy nem igazán akar tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nemrég megkérdeztem a barátomat(4 hónapja együtt),hogy el tudja-e képzelni velem hosszabb távon is.Eléggé meglepődött és ennyit mondott: "persze,bár még nagyon az elején vagyunk,de persze..."

Ez mit jelent?Nem akarta megmondani konkrétan,hogy nem vagy túl "letámadós" volt a kérdés?Nekem az a "bár" nem tetszik valamiért...



2013. febr. 25. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez azt jelenti, hogy persze, de még nagyon az elején vagytok.

Én is ugyan ezt mondtam a barátomnak, és ez pont azt jelenti amit mond az ember. -.-

2013. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Úgy értette , ahogy mondta.Ebben ne keress semmi mást. 4 hónap tényleg kevés még, ez még tényleg az eleje.Szerintem ne kérdezgesd ilyenekről, mert teljesen mindegy , hogy mit mond.
2013. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi idősek vagytok. Ha 18 fölött, akkor szerintem barátodnak ez a kérdés kb azt jelentette, hogy házasságot is el tudna-e képzelni a jövőben Veled. És ettől lehet, egy picit megijedt, és azért válaszolt így. Ha meg 18 alatt vagytok, akkor lehet Ő nem annyira hosszú távon tervez.
2013. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is meglepődnék, ha ezt kérdezné a párom pár hónap után, természetes reakció. Nem láthatom előre a jövőt...
2013. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Marhaság. Azért mondta így, mert megalkuszik. Vagy nem téged szeretne, de nincs elég önbizalma ahhoz, hogy mással kikezdjen, ezért "elfogad" téged, vagy pedig tudja, hogy nem szeretne téged hosszú távra, de nincs elég önbizalma ahhoz, hogy beismerje ezt magának és neked, mert fél, hogy akkor rövid távon sem akarsz majd vele lenni.
2013. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:

Ez teljesen természetes, Ahogy már írták előttem! :)

Nem kell ezen aggódnod.

2013. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
11:49,én 16 vagyok,ő 24
2013. febr. 25. 11:56
 8/11 A kérdező kommentje:
11:53,nem egy önbizalomhiányos fajta...sőt,kicsit túlságosan is nagy az egója,tehát nagyon meg van elégedve magával és ez nem csak a felszín...ilyen a természete
2013. febr. 25. 11:58
 9/11 ASOT ***** válasza:

Híjj háát kicsit nagy az a korkülönbség mármint ezt a 2 korosztályt tekintve...de ez az én véleményem.

De sok sikert.

2013. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az az előzmény számít abban,hogy ezt válaszolta,hogy a fogamzásgátlóról beszéltünk?pontosan az volt az előzmény,hogy a barátom mondta,hogy ha együtt maradunk akkor érdemesebb a tabletta...erre kérdeztem én meg,hogy el tudja-e képzelni.bocsi h nem előbb jutott ezt eszembe leírni,így lehet h kicsit más
2013. febr. 25. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!