Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit akarhat, mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigyibogyó22 kérdése:

Vajon mit akarhat, mit érezhet?

Figyelt kérdés
7éve tart ez a beszélgetés, kapcsolat. 2012 októberétől kezdtünk el találkozni, már az 5. találka jön. (részletesebben az előző kérdésemben le van írva) Megbeszéltük, hogy szeretnénk együtt lenni, és kipróbálni új dolgokat (én). Mindig együtt vagyunk, ha találkozunk, de még sosem mondta hogy akkor komolyabb legyen köztünk. Én meg nem merek rákérdezni! Vagy komolyan gondolja? Csak nem mondja meg, vagy nem meri, nem tudja? MERT HOGY: Kedveskedik, ölelget, puszilgat, érdeklődik, étterembe vitt, meglep, szex közben is hosszan mélyen néz, mosolyog, egyáltalán nem önző, a legjobbat akarja mindig, hogy nekem jó legyen. Régebben azt is mondta, amikor még nem találkoztunk, csak beszélgettünk, hogy nem vagyok számára közömbös! Mondta hogy ha legközelebb megyek, elmegyünk ide, meg oda, és ha jobb idő lesz..stb...Piszkálgat, mint egy kisfiú a kislányt, amikor tetszik neki. Ha elköszönünk egymástól 2 puszit ad, ugyanúgy mikor találkozunk...Neki fontos egy kapcsolatban a szex, ezt megmondta. Egyre jobb volt vele, minden alkalom, lassan én is nyílok úgy érzem, lazább vagyok. Ő megtehetné hogy mással van, mert messze vagyunk egymástól, akkor miért mégis engem akar? Elmondja ami bántja, beszél a munkájáról, hogy mit csinál, milyen volt a napja, de sokat beszélünk a szexről is. Én sokszor zavarba vagyok, pont azért, mert nem tudom hányadán állunk, és s sok, se kevés nem akarok lenni. Mit tegyek? Vagy mit jelent ez? (mindenképp olvassátok el az előző kérdésem, úgy érthetőbb a történet, mert nem hétköznapi!!!)
2013. febr. 26. 14:11
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia!

Hol az előző kérdésed?

2013. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Itt az előző kérdésem, és a történetem!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. febr. 26. 14:22
 3/14 anonim válasza:
Hát elolvastam a történetet, és egy kicsit magamra ismertem, mivel nekem is van/volt nagyon hasonló "kapcsolatom". Sajnos tanácsot adni nem igazán tudok, de teljesen megértem a helyzeted, és a pasiét is. Ezt csak ti tudjátok majd megoldani, itt bárki írhat bármit, vagy osztogathatja a tanácsokat, de mindenesetre tudom milyen érzés, amikor legszivesebben belelátnál a másik fejébe :)
2013. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, és olyan furcsa, mert kezdek rájönni hogy szükségem van rá, annó pont ezért nem akartam találkozni, mert tudtam hogy ez lesz belőle, na de rossz nem történt, úgyhogy ez reményt ad arra, hogy hátha változik a dolog, negatívumokat nem kapok tőle, lehet hogy ennyi idő után furcsa neki ez a helyzet, hogy most hipp-hopp beakarjuk hozni az elmúlt éveket. Nekem is furcsa, neki is biztosan az. Én csak azt tudom mondani neked is, meg magamnak hogy türelem, várakozás...megvárni, míg kiforrja magát a dolog... :)
2013. febr. 26. 14:51
 5/14 anonim válasza:
Ezzel egyet értek, az idő (ha évekbe is telik) majd úgyis eldönti. És ha nektek úgy van megírva, hogy együtt kell lennetek, akkor valahogy úgy is alakul:)
2013. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak kérdés, mikor! :) De valahogy megpróbálom figyelni a reakcióit, mondatait, cselekedeteit, hátha abból könnyebb leszűrni. Akkor is az lenne a legjobb, ha hallanám, és nem kéne találgatni! :)
2013. febr. 26. 15:11
 7/14 anonim válasza:
Igen, megértem :) És itt jönne az, hogy az lenne a legegyszerűbb, ha tőle kérdeznéd meg. De gondolom kicsit tartasz a válaszától. Csak abból gondolom, mert én most ugyanebben a helyzetben vagyok, és tudom milyen.
2013. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Amúgy mikor tudtok találkozni legközelebb?
2013. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, az első találkozás után, azt mondta (ugyanúgy idézem): nem tudom :/ :/ Túl messze vagy :/ :/ Nekem ez nem úgy tűnt mint aki csak kitalálja indoknak, hanem őszintének hangzott, ugyanúgy nem tudja mint én, mert kavarognak az érzések. Érthető! Legközelebb szerintem márciusban, most találkoztunk, szombaton és vasárnap nála voltam.
2013. febr. 26. 15:35
 10/14 anonim válasza:
Értem. Hát remélem jól alakulnak majd a dolgok. Azért ez már tényleg hosszú ideje húzódik. És ha közben neked is és neki is volt másik kapcsolata (ugye jól emlékszem, hogy ezt irtad), és mégis visszataláltok egymáshoz, ez nem véletlen..
2013. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!