Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy már nem ugy szeret mint az elején? 20NŐ

Figyelt kérdés
több mmint egy éve vagyunk együtt..mostanába nem mondja sosem magától hogy hiányzom neki..nem dícsér mint az elején..a szeretleket sem mondja már magától..vele vagyok az utcán ránéz más lány seggére nekem ezek borzasztó rosszul esnek..mintha nem bírná ki hogy ne forduljon meg.én nem tíltom hogy ne nézze a nőket de azért nekem ez már túlzás legalább ne feltünően csinálná.valamikor amikor írok neki és nemír vissza hanem rá 30perc vagy több.. szex közbe lelankadt neki szerintetek kezd ellaposodni a kapcsolat ?
2013. febr. 27. 14:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már szeret és/vagy megcsal...

De az biztos, hogy elég vége feelingű a dolog.

2013. febr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

oké női agy.. ebbe a fogalomba inkább nem mennék bele mert olyan mint a yeti vagy nincs vagy van de h bizonyítékot még nem láttam az biztos.


a férfi agy: a hiányzol, a szeretlek, ilyen olyan dícséretek a kapcsolat elején kellenek mert valahogy mégis csak tudatni kell a csajjal hogy mit gondolunk.. mivel női elme ezért ha 1x mondod el neki nem foglya elhinni így hónapokig kell ismételni :) amikor végre eljut a tudatáig és már nem gondolja azt hogy "áh csak úgy mondod" onnantól fölösleges mondani mert [elméletben] TUDJA[!!!]

ami a csajok nézését illeti: hűséget fogadtam nem vakságot [az jött magától.. oké én rossz példa vagyok :D]

a lelankadás: 1x előfordult.. biztos eszébe jutott az anyós.

2013. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
NEM szerint*
2013. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

talán vele beszéld meg

gyorsabb lenne a válasz, mint itt írogatsz

a válasz meg már adott N

2013. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Na jó... t9 -.- gyűlölöm!!!


na mégegyszer: NEM SZERET!!

2013. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
jó tudom hogy milyen a férfi agy..de azért azt nemhiszem el hogy pl ha felöltözöm szépen azt nemtudja mondani hogy szép vagy kicsim vagy valami..leírtam azt is h nemzavar ha megnéz mást..de ott álok előtt elmegy a nő és megfordul megnézi a seggét?! na ez már bunkóság...
2013. febr. 27. 15:07
 7/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

úgy érted nem szeret.. :D azért a javítást is elgépelni gyerekek :D


gondolom nőből vagy te is :) no offense tényleg.. lelkem rajta szeretem a nőket.. pont azért mint a sajtot: finom és lyukacsos.

de akkor is néha annyira túlfilóztok mindent..

ha már nem kellesz a pasinak akkor szakítani fog.. ha már neked nem kell akkor te szakítasz ENNYI meg egy bambi. [áhh az de finom]

2013. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát...

Ha magadra is csak annyit adsz, mint amilyen a helyesírásod, és a mondatszerkesztésed...Akkor nem is csodálom, ha kifelé tekinget a pasid a kapcsolatból!


25 N.

2013. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Mókusgyilkos ***** válasza:

ha a t9 nem a WOT tier 9-et takarja akkor 1 nagy szr :D kapcsold ki.


oké én meg 1ik bnőmnek flörtöltem a barátnőjével az orra előtt [mondjuk ő is XD kicsit ferde volt a kincsem.. :P] csaja válogatja ó nem akadt ki tőle :D + tisztába volt azzal h mekkora beteg perverz állat vagyok XD

2013. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
adok magamra kikérem magamnak!
2013. febr. 27. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!