Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon szeret engem, azt mondja az ideálját találta meg bennem, azonban nem egyszer előfordult már, hogy más lányoknak is bókolt vagy megdícsérte őket. Szerintetek jogosan vagyok kiakadva vagy ebben nincs semmi rossz?

Figyelt kérdés
Azt mondja ez számára pusztán jópofaság vagy kedvesség de engem zavar, hogy mások is tetszenek neki és olyankor úgy érzem a többi lány jobb mint én. Pedig modellkedem is. Szóval mi a véleményetek?

2013. febr. 27. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, nem lehet megdicsérni mást? Ne féltékenykedj. Majd ha ad rá (rendes) okot.
2013. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

az, hogy a barátod egy mázlista...


ja, hogy a kérdésről? a bókolás még önmagában csak dicséret. amíg otthon eszik, és csak az étlapot nézi nincs gond.

2013. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

az hogy tökéletes bizonyítéka vagy a "modellek idióták" alaptézisemnek. kösz szépen a segítséget :)

ügyvédelve.

egyéb iránt: ez normális.. attól h tetszel neki még mással is viselkedhet normális emberi lényként.. tudod nem a tulajdonod :)

2013. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
Attól, hogy megdicsér másokat és figyelmes attól még nem kell egyből felgyújtani a kapcsolatot.
2013. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni,hogy CSAK normális emberek normális véleményére vagyok kíváncsi. köszönöm!


egyébként pedig a féltékenység nem válogat,mindegy,hogy az ember szép vagy csúnya...

2013. febr. 27. 16:23
 6/7 ASOT ***** válasza:
Szerintem senki nem válaszolt neked csúnyán!
2013. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg leküzdeni ezt magadban!

Vannak olyan fiúk,akik ilyen típusúak,és ez semmit nem jelent az égvilágon.

2013. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!