Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindenki hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy a MAI csajoknak már csak az izmos test és a népszerűség számít és nem a másik személyisége? Értem hogy a nagy átlagnál így van, de miből gondoljátok hogy régen jobb volt a helyzet?

Figyelt kérdés
és persze fordítva is szokták mondani, hogy a mai pasik csak kihasználják a lányokat stb. De miért?
2013. febr. 28. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Onnan, hogy ránézek apámra és a családban található összes többi férfira. ONNAN.
2013. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
??? Nem tudom miről beszélsz, én nem foglalkozom mások kapcsolatával. Nem vagyok szociológus.
2013. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Azért régen tényleg más volt a dolog. Akkor még évényesült ez a dolog, hogy ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél, akkor lehet csajod, menyasszonyod. Ha látták a férfin az erőt, a jobb jövőt, akkor adtak neki esélyt. Manapság leginkább a külső felé mentek el a dolgok és a 10 en és huszonéves lányoklnál is az a trendi legtöbbször sajnos, hogy csak minden 5. fiút hajlandóak csak észrevenni, aki a legmagabiztosabb, legdivatosabban öltözködik, legsportosabb, leghelyesebb, legjobb autóban ül. Persze vannak kivételek, de egyre ritkábbak. Sajnos egyetemeken sem sokkal jobb ahelyzet, tudom, jártam kettőre is. Ott is előbb mentek el le este buliba a lányok a helyes de kettessel, pótvizsgákkal bukdácsoló szépfiú hívószavára, mint az 5 évet full ötössel végző szemüveges, előpnytelen arcú sráccal. Meg lehet engem kövezni, de a szememet még nem veszetttem el, ezt láttam leginkább. De vannak kivételek, őket kell megtalálni, többet érnek mint az arany. De ritka ha megtalálod, akkor szerencséd van.
2013. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyesírásért bocsi.
2013. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Hogy miért? Nézz szét a nagyvilágban. Mit látsz? A mai lányok tényleg csak a külsőre mennek, ez az első és legfontosabb tényező. Manapság például egyre több a válás, a házasságon kívül született gyermekek száma, nem szólva a családon belüli erőszakról, amely legfőképpen a nőket érinti. Vajon miért nem tudják kiszűrni a lányok/nők az agresszív pasikat? Mert nem számít, hiszen külsőre teljesen levesz a lábadról, jó pasi, meg hát a barátnők is irigykednek rendesen, a belső tulajdonságok meg ugye teljesen lényegtelenek. Aztán persze kiderül, hogy megcsal, csak arra voltál jó neki, rajtad kívül még hármat csábítgatott stb. És ilyenkor jönnek a sztereotíp dumák, miszerint minden férfi disznó. Hölgyeim, ideje felébredni, mert mindezt ti generáljátok és ha ti úgy állnátok hozzá a dolgokhoz, ahogy nem, akkor nem lenne ennyi probléma. Egyébként kérdésedre visszatérve mindezt onnan veszem, hogy édesapámék idejében, ha lementél bulizni a diszkóba, akkor a lányokkal lehetett táncolni, beszélgetni, ugyanis szóba álltak az átlagos srácokkal is. Én egyszer próbáltam meg diszkóban jól érezni magam és táncolni hívni lányokat. A megkérdezett lányok (kb. 20 lány ) végignéztek rajtam és inkább egyedül gubbasztottak a sarokban, mint hogy egy hozzám hasonló fiúval kelljen táncolniuk. Mindez az átlagos külsőm miatt, hiszen nem ismertek. Utólag belegondolva persze rájöttem, hogy én voltam a naív és azt gondoltam, hogy diszkóba szórakozni/táncolni jár az ember, nem pedig ülni. Azt ugyanis itthon is tudok.
2013. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen meg a pénz számított, csak ezt divat elfelejteni.
2013. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Én onnan tudom, hogy alacsony, vékony fiúként folyton elutasítanak a lányok, ha személyesen próbálkozom náluk. Úgy látszik nincs olyan lány, aki el tudna fogadani alacsony-vékony fiúként, mindnekinek magas fiú kell. Én innen tudom, már kedvem sincs próbálkozni, mert úgyis elutasítanak. Tényleg nem létezik olyan lány, aki tudna vonzódni egy alacsony-vékony fiúhoz. Én innen tudom, nekem már csak a prostizás marad az életben és egy életre megutáltam a csajokat, amiért nekik csak a magas fiúk jöhetnek szóba, még a törpilláknak is a magassarkú mániájuk miatt főleg.
2013. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Ötödik jól leírta ezt a válás témát. A statisztikák szerinte a lagzitól számít a 2-5 év alatt ismerik ki leginkább a csajok a pasikat, ezért ilyenkor a leggyakoribbak a válások. Iskolában is tanítok, kisvárosban. Ugye nem kell elmondanom, hogy hány egyedülálló anyuka és apuka van? Szinte minden 3. család ilyen. Egyik oka a válásnak a pén ztelenség, a másik, hogy kiismerik a másikat. A válást legtöbbször a nők kezdeményezik, közben mindent megtesznek, hogy a gazdag pasit jó jogászok segítségével kisemmizzék, megkurtítsák. Ennyi idő bőven elég ahhoz, hogy a rózsaszín köd felszálljon és az angyali külső mögött rejlő beljő én kicsúcsosodjon. A csajok hajlamosak olyan full helyes pasit választani, aki nagyszájú, arrogáns, öntelt stb, ugyanakkor mikor a nővel van, akkor kicsit flegma, romantikus, védelmező stb és ez vonzó a legtübb lánynak. Azt hiszik, hogy ezt a tökéletes külsejű pasit majd megváltoztathaják és élnek majd mint hala vízben. Eljö a házasság és az azt követő évek. A csaj próbálkozik és próbálkozik. A pasi egyre többet lép félre, mert jól néz ki, megteheti, hogy mindig más nőhöz jár fel titokban. Közben még piál is a haverokkal szinte minden este a közeli kocsmában, bárban. A nő meg otthon egyedül van a gyerekkel és egy idő után betelik a pohár. Kérdés az, hogy hová tették a nők az eszüket, amikor ilyen pasikkal kezdenek legtöbbször a megbízhatót, életre szólót (nem jó külsejűt), meg miért küldik el röhögve? Tisztelet a kivételnek, ami ritka.
2013. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, amikor elég sok sember ugyanazt a tapasztalatot írja le egy kérdésnél, akkor ideje nem csak a nőknek hinni, hanem az igazmondó, sokat látott és tapasztalt pasiknak is. Persze egy jó külsejű, magabiztos, sikeres pasi nem azt fogja leírni, amit mi, mert ő ebből mit sem lát, aki minden 2. nőt megkaphat, az nem érzi ezt, nem éli át ezt, mint mi.
2013. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!