Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarhat valaki kapcsolatot? Soroljátok fel az összes lehetséges okát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

lányok: a pasi úgyis megfog csalni..

fiúk: jobb dugni többet, egy kevés

2013. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert úgy néz ki, mint én: szarul. Ez elég nyomós ok, szeretném megkímélni a nőket. :D
2013. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szerelmes az illető.
2013. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Csak.
2013. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert sokkal jobb egyedül lenni.
2013. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mert fél a csalódástól.
2013. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csalódottság, kiábrándultság!
2013. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mert nem társfüggő. van élete egyedül is, jól érzi magát társ nélkül is, nem kell neki mindenáron valaki.
2013. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 canadafan ***** válasza:
100%

Mert a kapcsolatok nagy része szar, és általában kellemetlen véget tud érni..

Nem bírja a kötöttséget, szeret kalandozni

Nagyon magának való ember

2013. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés, pont nem akarok.

miért?

1)nem bírom ha talafonálni kell fél percnél tovább.

egy nap csak egy hívást fogadok max. arra érvényes

én még nem láttam olyan pasit aki ezt felfogta, megértette és tiszteletben tartotta volna.

enélkül nem működik

2) az 1. pont vége... elvárták de nem adták meg a kellő tiszteletet. én nem egy db. puntci vagyok, hanem egy gondolkodó emberi lény, ugyanúgy önálló akarattal, ahogy ők. Ha soha semmiben nem engednek, ilyen apróságban sem mint az 1. pont és durván megszegik a kéréseimet, nem fogok velük maradni.

3) korlátozás... milyen jogon ír elő egy szabad embernek egy másik olyat, hogy hova mehet, mit csinálhat?

sem börtönben nem vagyok, sem 18 év alatt. már a faterom sem szól bele semmibe, akkor pláne nem egy Választott valaki, akihez nem köt vérségi kötelék.

én egyenrangú fél akarok lenni egy kapcsolatban és nem taknyos, 12 évesnek érezni magam Uram és Parancsolóm mellett xD

4)finnyássál és egekbe törő igények... a pasik szőrösen, nekik rosszulálló csöves szakállal, 150 kilósan is kelljenek, meg tetszenek a csajoknak, de fordítva nem működik.

És ha én szeretem a hónalj, vagy a puntciszőrömet? Akkor mi van? elmondom, hiszti és szakítás... mert micsoda dolog hogy a nő sem akar fázni télen, és esetleg nincs kedve minden nap borotválni a lábát.

5) a "majd megszeretsz idővel" -effektus.

lerohan a pasi, mielőtt azt mondanám "mivan?" és várja a csodát hogy belészeretek 2 találkozás után. De ha nem ugrok rögtön a nyakába, mert csak attól tudok érintést elviselni akibe Szerelmes vagyok, akkor már nem vagyok jó.

Ki se hagyják hogy alakuljon valami, nem érdekli őket hogy egy lánynál ez lassabb folyamat, aztán meg megy a vita. Többre mennének ha rászánnának 1-2 hónapot az ismerkedésre.

6) amikor azonnal tervezgetik a külföldi utat, a gyerekek nemét és számát, de meg sem kérdezik, én mit gondolok. és ha csak kalandra vágytam?

7) Semmibe veszik amit mondok.

Mondogatom többször is hogy dejó Haver, mindig arra vágytam hogy ilyen bátyám legyen mint ő, aztán másnap jön a rózsával... mit gondolt, miért téptem a számat...?

2013. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!