Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex-Barátnő gondok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve7979 kérdése:

Ex-Barátnő gondok! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ex-barátnő problémával kapcsolatban tennék fel kérdést és várnák véleményt aki már volt hasonló szituációban!

Szóval:

4 évig voltunk együtt. Tavaly Júliusban szakítottunk én akkor még nagyon szerettem őt.. Állítása szerint ő is engem.

Augusztusban össze jött egy másik sráccal. Akkor a hétvégéket együtt töltötték,de hétköznap engem keresett folyamatosan.(hiányzom neki, nagyon szeret)

Szakított a fiúval októberben és vissza jött hozzám. Én hXülye visszafogadtam. Nagy szerelmet mutatta felém mert rájött,hogy csak velem boldog és senki más nem szerette így még soha.

Most Január közepétől teljesen megváltozott. Viták sora volt. Ő gerjesztette ezeket. Szétmentünk február elején. Rá 1 hétre új fiúja lett megint. Vele is csak hétvégente tud találkozni. Hétköznap persze engem keres. Engem szeret és én vagyok neki a legfontosabb ez a fiu semmit nem jelent neki. A volt barátnőm 27 a fiú meg 22. Szóval megint csak hétköznap engem keres és találkozni akar velem folyamatosan. Ezt megelégeltem és már nem vettem fel neki a telefont. Ő teljesen kivolt. e-mailek tömkelegét küldte. Tegnap oda jött hozzám elsírta magát hogy engem szeret. (Ő szakított amugy velem) Most megint hétvége van és az új fiuval van. Miért jó ez neki? Legfőképp lányok válaszát várnám... Köszönöm!



2013. márc. 2. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
mert egy lelki toprongy és fin@ja sincs az érzelmekről
2013. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme. Minek szakított veled, ha téged szeret? Szerintem hagyd az egészet. Szakíts vele végleg. Mond meg neki, hogy te már nem akarod őt, és eleged van ebből. Minél hamarabb lépned kell mert így csak fájdalmat fog neked okozni.
2013. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát.... szeretet hiány.. valami ilyesmi...én is ezt csinálom csak nekem nincs folyamaosan barátom..és húzok egy határt, hogy meddig megyek el...remélem mikor nagyleszek nem leszek ilyen érzelmileg nulla...

hagyd ott...tanuljon meg a saját lábán megállni... ez nem egy film.. gondolom te se vagy már 18 alatt...:) élj ameddig lehet :)

2013. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szoktunk néha találkozni,de ő napi szinten ugyan úgy hív telefonon.

Lehet már számost kellene cserélnem. Néha rákérdezek,hogy mi van most. Azt mondja hogy kezd valamit érezni a fiu iránt,de az teljesen más mint amit irántam érzett. Ez sokkal lazább dolog. De tőlem nagyon nehezen tud elszakadni és nem is akar mert nagyon fontos vagyok neki é még szeret. Most hétvége van. A fiunal van. Nem tudom mit tegyek.

2013. márc. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!