Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk ti mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk ti mit éreztek szakítás után?

Figyelt kérdés
Ha ti dobtátok ki az illetőt és utána rájöttök, h mégis szeretitek?? Ilyen van? vagy ezek csak hirtelen fellángolások?:/ volt úgy, h nem mertétek elmondani az exeteknek és már késő volt? vagy elmondtátok és vissza utasított?
2013. márc. 2. 15:24
 1/3 A kérdező kommentje:
meg vagyok zavarodva nem tudom mit érzek.. :-S
2013. márc. 2. 15:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak azért hiányzik, mert már megszoktad a közelségét? Van ilyen, hogy annyira összenőtt két ember, hogy hiába nem szeretik már egymást, mégse tudnak továbblépni, mert a megszokás olyan erős, hogy összetartja őket. Nem lehet, hogy te is csak ezt érzed? Ez nem szerelem, egyszerűen csak hiányzik a közelsége.


De gondold végig, hogy miért szakítottál vele, mi miatt nem működött a kapcsolatotok. Valami oka biztosan volt, hogy úgy érezted, nincs már értelme folytatni, nem igaz? Valamiért csak vége lett...

Az egy dolog, hogy most hiányzik, de nem biztos, hogy ha visszamennél hozzá, működne is a dolog. Gondold át, hogy vajon tényleg lenne-e értelme folytatni vele, vagy csak a hiánya miatt érzed ezt?

2013. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elmondanám neki hogy szeretem és megbeszélném vele a gondot, a szeretet, szerelem a legfontosabb, a többi mindig változik, és lehet változtatni, a szeretet/szerelem erre szükség van, hogy a többit meg lehessen oldani, változtatni., hajrá, sikerülhet
2013. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!