Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy eltelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy eltelt három hónap, nem beszélünk, nem áll szóba velem, haraggal váltunk el és mindig rá gondolok?

Figyelt kérdés
Minden nap, minden órában, mindenről Ő jut eszembe és nagyon megbántottuk egymást, de mégis tudom, hogy Ő az, akivel le tudnám élni az életemet, mindig is ilyen srácot akartam, nagyon szeretem. Helyre lehet ezt még hozni? Minden lehetséges az életben? Lehet még remény?
2013. márc. 2. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ugyanez volt az exemnél,már egy éve,hogy vége. Fél évig futottam utána,mert Ő volt a pasi ideálom,aztán túl léptem,azóta minden sokkal jobb,de mióta letettem róla Ő azóta könyörög...
2013. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én nem keresem, mert durván elutasít, haragszik rám sajnos

és ez nagyon bánt :-((

annyira szeretném, ha helyre lehetne hozni és kölcsönösen bocsánatot kérnénk egymástól

2013. márc. 2. 21:25
 3/12 A kérdező kommentje:
hogy viselkedett Veled, mikor futottál utána?
2013. márc. 2. 21:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet,de ez még friss,velem valentin nap előtt egy nappal szakított...és hiányzik nagyon,de inkább belepusztulok,de megfogadtam,h az egyetlen fiú aki után futni fogok az a fiam lesz...ő mondta ki az áment,hát ha akar vmit,tegye ő helyre...de sztem nem hiányzom neki,mert még nem keresett,tegnap mikor mentem keresztanyámék,ugyebár majdnem szomszédok,és kint telefonált,ment a kapu felé és mihelyst meglátott dzsávesz befelé,nem tudom,h kint maradt e,mert direkt nem is néztem arra,de sztem éretlen egy viselkedés volt az ő részéről...de nem bánkódom,mert tudom,h elmúlik,elmegy kecskemétre és nem látom soha többet...
2013. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hátha helyre lehetne azt még hozni...
2013. márc. 2. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Micsodát? Az én esetemet? Nem hinném...ez bonyolult,ennek is meg van a maga története,ha tudnád az előzményeket,nem hinném,h így gondolnád...
2013. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De nem értem mért nem akar veled beszélni és mért utasít el..mi történt? min vesztetek össze?
2013. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
huuuhh ez nagyon szomorú történet, megírom privátban :-(
2013. márc. 2. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Okés:)
2013. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!

Miután MEGCSALT ő futott utánam,aztán feladta,akkor én kezdtem el futni utána,de nem is válaszolt,telefont se vett fel,aztán összejött egy másik lánnyal,megkínzott rendesen...felhívott és közölte,hogy a csaj jobb mint én,el voltam keseredve. Aztán miután már 2hónapja járt a másik lánnyal felhívott,hogy még mindig engem szeret,nem tud kiverni a fejéből és hogy találkozzunk,mert velem akar lenni,ez volt 7hónapja,lekoptattam de azóta is kitartóan küzd,azóta már volt 3barátnője is de állandóan közli valahogy,hogy 'egyik sem lesz olyan mint én' ... de már mindegy,mert 5hónapja boldog párkapcsolatba élek :D

2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!