Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Most vagyok túl egy szakításon ez normális?

Tegnap szakítottunk a párommal, közös megegyezés volt de inkább én voltam a kezdeményező.

Azóta folyton csak sírok és nem értem magamat miért mert a kapcsolat már kb semmi jó nem volt benne olyan volt mintha csak lakótársak lennénk :( Hiányzik a jelenléte nagyon meg csak a szép jut róla eszembe a közös holmikat már elpakoltam de eddig mindenről ő jut eszembe

Nem gondoltam volna hogy ennyire mocskosul fog fájni hiszen már megromlott a kapcsolat megszokássá vált :( És bűntudatot is érzek meg sajnálom.Majdnem 4évig voltunk együtt. 22L

2013. márc. 3. 14:16  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos nagyon friss még az érzés ez a helyzet .

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. márc. 3. 14:18 Privát üzenet
Hát igen, a megszokás miatt van ez! Ne sírj, így kellett lennie. Vár egy új, jobb, akit neked szánt a sors! Fel a fejjel!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. márc. 3. 14:18 Privát üzenet

Pont ezt érzem én is, bár nálunk ő volt a kezdeményező, kénytelen voltam elfogadni :'( Az ilyen dolgot legjobban az idő oldja meg. Én sem tudok mit tenni, mint eltűröm a hiányát :(

21/F

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. márc. 3. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most nagyon fura érzés tört rám úgy érzem vissza akarom kapnii :-((

# 4/10Időpont 2013. márc. 3. 14:19 Privát üzenet
Szerintem normális, egy szakítás után mindenki rosszul érzmi magát. (persze ha szerette a párját). Velem is volt már olyan, hogy majdnem elhagytam a barátom egy másik fiú miatt, de aztán olyan bűntudatom lett, hogy már a puszta gondolattól elkezdtem sírni. Szóval mindent elmondtam neki, és végül bocsánatot kért ha bármivel is megbántott, vagy nem úgy viselkedett velem, mint ahogy kéne. Azóta nagyon jól megvagyunk. De te már túl vagy a szakításon, szóval nincs értelme ezen rágódni, ha meg lehetett volna menteni a kapcsolatot, akkor gondolom megtettétek volna. És ha már csak szenvedés volt az egész, akkor jól döntöttetek. Csak idő kell hozzá és jobban leszel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2013. márc. 3. 14:22 Privát üzenet
Vszínüleg tudod h nem volt már értelme ,de szereted..

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. márc. 3. 14:24 Privát üzenet
Szerezd vissza..

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. márc. 3. 14:30 Privát üzenet

Igen ez normális. Mi is az exemmel szakítás után 1 hétre újra összejöttünk, de csak 1 hétvégére.

Próbáld meg elfelejteni, foglald le magad olyan dolgokkal, melyek lekötnek: társaság, zene, filmek, könyvek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. márc. 3. 14:39 Privát üzenet
Én is ezt éreztem, amikor én szakítottam, pedig soha nem is voltam szerelmes az illetőbe (épp emiatt szakítottam), de úgy éreztem, mintha egy nagyon-nagyon jó barátot veszítettem volna el, én is sírtam meg nekem is megfordult a fejemben, hogy fel kéne hívni és újrakezdeni. Nekem Kb. 1 hétig tartott ez, aztán megkönnyebbültem és tudtam, hogy jó döntést hoztam. Ha már csak úgy vagy képes érezni a párod iránt mintha a lakótársad lenne, akkor az menthetetlen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont 2013. márc. 3. 14:44 Privát üzenet
4évig voltatok együtt érthető hogy megszoktad és hiányzik

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2013. márc. 3. 18:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez normális dolog?
Az normális, hogy szörnyen zavar és irritál, hogy a barátom mindennap legalább 3szor hokizik csupasz nökre?
A párom jobban szereti a nővérét és a nővére gyerekeit mint engem. Ez normális?
Normális dolog, hogy eltelt három hónap, nem beszélünk, nem áll szóba velem, haraggal váltunk el és mindig rá gondolok?
Most szakítottam a barátnőmmel 6 év után. Mit javasolnátok, hogy mihamarabb visszatérjek a " normális kerékvágásba". Ti hogy tettétek túl magatok egy szakításon? Tudnátok...
Normális, hogy valaki ezért elgondolkodik a szakításon? Mi a véleményetek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!