Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most vagyok túl egy szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok túl egy szakításon ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a párommal, közös megegyezés volt de inkább én voltam a kezdeményező.

Azóta folyton csak sírok és nem értem magamat miért mert a kapcsolat már kb semmi jó nem volt benne olyan volt mintha csak lakótársak lennénk :( Hiányzik a jelenléte nagyon meg csak a szép jut róla eszembe a közös holmikat már elpakoltam de eddig mindenről ő jut eszembe

Nem gondoltam volna hogy ennyire mocskosul fog fájni hiszen már megromlott a kapcsolat megszokássá vált :( És bűntudatot is érzek meg sajnálom.Majdnem 4évig voltunk együtt. 22L


2013. márc. 3. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon friss még az érzés ez a helyzet .
2013. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, a megszokás miatt van ez! Ne sírj, így kellett lennie. Vár egy új, jobb, akit neked szánt a sors! Fel a fejjel!
2013. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont ezt érzem én is, bár nálunk ő volt a kezdeményező, kénytelen voltam elfogadni :'( Az ilyen dolgot legjobban az idő oldja meg. Én sem tudok mit tenni, mint eltűröm a hiányát :(

21/F

2013. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most nagyon fura érzés tört rám úgy érzem vissza akarom kapnii :-((
2013. márc. 3. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, egy szakítás után mindenki rosszul érzmi magát. (persze ha szerette a párját). Velem is volt már olyan, hogy majdnem elhagytam a barátom egy másik fiú miatt, de aztán olyan bűntudatom lett, hogy már a puszta gondolattól elkezdtem sírni. Szóval mindent elmondtam neki, és végül bocsánatot kért ha bármivel is megbántott, vagy nem úgy viselkedett velem, mint ahogy kéne. Azóta nagyon jól megvagyunk. De te már túl vagy a szakításon, szóval nincs értelme ezen rágódni, ha meg lehetett volna menteni a kapcsolatot, akkor gondolom megtettétek volna. És ha már csak szenvedés volt az egész, akkor jól döntöttetek. Csak idő kell hozzá és jobban leszel.
2013. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vszínüleg tudod h nem volt már értelme ,de szereted..
2013. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza..
2013. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen ez normális. Mi is az exemmel szakítás után 1 hétre újra összejöttünk, de csak 1 hétvégére.


Próbáld meg elfelejteni, foglald le magad olyan dolgokkal, melyek lekötnek: társaság, zene, filmek, könyvek.

2013. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem, amikor én szakítottam, pedig soha nem is voltam szerelmes az illetőbe (épp emiatt szakítottam), de úgy éreztem, mintha egy nagyon-nagyon jó barátot veszítettem volna el, én is sírtam meg nekem is megfordult a fejemben, hogy fel kéne hívni és újrakezdeni. Nekem Kb. 1 hétig tartott ez, aztán megkönnyebbültem és tudtam, hogy jó döntést hoztam. Ha már csak úgy vagy képes érezni a párod iránt mintha a lakótársad lenne, akkor az menthetetlen.
2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4évig voltatok együtt érthető hogy megszoktad és hiányzik
2013. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!