Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tippeket, hogyan álljak lábra a lehető leggyorsabban, ha a barátnőm elhagyott?

Figyelt kérdés
irtóra szenvedek, kaparom a falat egész nap, próbálok dolgozni, sportolni, elfoglalni magam, de Ő jár a fejemben egész nap, minden reggel amikor felébredek és vele alszom el. Nagyon szeretem, de esélytelen vele újra összejönnöm, mert szerelmes egy másik pasiba és elhagyott érte.
2013. márc. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő gyógyítja a sebeket.
2013. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy meg nincs más megoldás, mint keresned kell egy másik lányt.
2013. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudok egy jó festő-mázlót a falhoz, ha kell.

Az idő minden sebet gyógyít.

2013. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

Egyszer volt egy 21 éves fiú aki autóbalesetet szenvedett, megsérült a gerince és deréktól lefelé béna lett. A barátnője aki elvileg szerette és már 3 éve együtt voltak, elhagyta mert ő nem tudott így együtt élni vele, hogy képtelen lesz teljes életre.

A fiú összetört lelkileg, és hónapokig csak feküdt, majd rádöbbent, hogy jelenleg az mindennél jobb lenne ha tudna járni és közlekedni ha egyedül is képes lenne eltartani magát.

Ezért nekiállt és küzdött, majd hosszas idő után az egyik lábára már rá tudott állni, a másikra soha sem.

Ezek után elvégezte az egyetemet , nyelvvizsgát tett, vezető beosztású munkát kapott.

Majd ez a volt barátnő újra felkereste őt , de a fiútermészetesen elutasította.

Majd meghalt a fiú édesanyja rákban, ez után a beteg édesapját kellett neki gondoznia fél lábbal, sántikálva.

később édesapja is meghalt. Ezek után már csak a barátai maradtak neki.

2 év után megismert egy lányt , aki elfogadta őt úgy ahogy van.

(ez igaz történet egyébként)

2013. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam más lányokkal ismerkedni, de róluk is folyton Ő jut az eszembe. Hiába csókolok meg más nőt, azt képzelem, mintha Őt csókolnám meg...
2013. márc. 4. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele mint te...első pár hónapban nem is tudtam másra gondolni...de aztán egyre kevésbé fájt...az idő tényleg gyogyít. A lényeg hogy ne tartsd vele a kapcsolatot mert én bele estem ebbe a hibába...reménykedtem hogy hátha mégegyszer...de persze ő nem akart semmit..akkor teljesen visszaestem és kezdődött előről...de már szerencsére mostmár szinte egyáltalán nem hiányzik 2 és fél év után...
2013. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!