Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kapcsolatom, de egyre csak máshoz húz a szívem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 hónapja együtt vagyok egy fiúval akit nagyon szeretek (legalábbis idáig nagyon szerettem..) de egyre rosszabb a kapcsolatunk. Állandó veszekedés, szüntelenül, ráadásul egyre agresszívabban veszekszünk..Ő azt akarja, hogy én változzam, én meg azt, hogy ő. Fiú, és kegyetlen féltékeny típusú, olyan, hogy minden léptedről tudni akar.. Kikészülök lassan tőle, hogy egy ketrecbe zár. És minél többet veszekszünk annál inkább távolodom tőle, és húz a szívem egy olyan fiúhoz aki kedves velem, egyszer már visszautasítottam a jelenlegi párkapcsolatom miatt de mégis nagyon jó barátok vagyunk, és szégyellem magam, sosem gondoltam volna, hogy én valaha képes lennék csak úgy átszeretni másba, most mégis úgy érzem, hogy lassacskán ahhoz a másik fiúhoz húz inkább a szívem. Mit tennétek ti, vagy veletek volt már hasonló?

2013. márc. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan pártol aki ennyire féltékeny, birtokolni akar... MENEKÜLJ AMÍG MÉG TUDSZ! FUSS B*SZOD! Ne szívasd tovább magad, menj oda akihez húz a szíved, a taplót meg hagyd a fenébe.
2013. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb nincsen. Ha otthagyod, magaddal is jót teszel, meg vele is. Csak így fogja észre venni magát, elgondolkodni ezen az egészen, és a legközelebbi lánnyal akivel megismerkedik, másképp fog bánni.
2013. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, ez egy nagyon nehéz kérdés, most sok minden kavarog a fejemben, nehéz eldönteni, hogy mi a helyes döntés.. én 17 éves vagyok, ő 20
2013. márc. 4. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenkiben van féltékenység kiben több, kiben kevesebb

az ilyen soha nem fog változni, nem tud

ezt most fejezd be és kész, menj a másikhoz N

2013. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!