Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor összejöttetek a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor összejöttetek a párotokal, akkor kb. mennyi idő telt el, mire kialakult benned a szerelem iránta?

Figyelt kérdés

Nem volt bennetek félelem, hogy úr isten mi oesz ha nem fogok iránta semmit érezni?

Kort és nemet is kérek.

Köszike :)


2009. szept. 12. 16:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

1 hónapja ismertem meg egy fiút, csak Msnen beszéltünk és eddig még csak 3x találkoztunk. Egyébként ő írt nekem a neten, hogy bejövök neki és szeretne közelebről is megiserni.

Tegnap mikor találkoztunk azt mondta nagyon szeret, de én még seit nem érzek iránta :S

Nem akarom érzelmileg kihasználni és attól félek bennem nem alakul ki semmiérzelm iránta. Olyan rossz :S Remélem nem így lesz.Mert olyan aranyos fiú, megérdemli, hogy végre valaki szeresse, mert sokat csalódott.

2009. szept. 12. 16:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont, hogy az elején kellene érezned azt a hatalmas lángolást. Ez általában a megismerkedéstől maximum pár évig tart, aztán a szerelem átalakul szeretetté. Ezt viszont sokan nem tudják elfogadni.

Szerintem nem ő kell neked. :)


19F

2009. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

4 éve jöttünk össze ö akkor volt 18 én meg 19,két hét múlva már tudtuk ez a kapcsolatunk más lesz mint a többi,akkor már mindketten szerelmesek voltunk,de próbáltuk leplezni,mi van ha a másik nem érzi,aztán azóta is együtt vagyunk,fél éve volt az eljegyzésünk,fél év múlva esküvő:-)

szerelemmel szeretem,még mindig

L/23

2009. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érzek valaki iránt semmit, akkor nem jövök össze vele. szerintem ez előtte kell érezni.
2009. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
90%
Nem neked való az a fiú...hisz közben vkit nem lehet megszeretni ....sajnálom hogy ezt kell mondanom, de ha összejössz vele akkor te is csak megbántanád őt...gondolj bele...)=
2009. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én összejöttem az osztálytársammal akit már 2 éve ismerek juniusban jöttünk össze nagyon jo barátok voltunk már korábban is akart velem lenni de én akkor nem jártam vele na most összejött és kb 1 hétig azt éreztem h még mindig csak barátságból szeretem... meg bizonytalan voltam de aztán teljesen elmult mondjuk szakított velem kb 2-3 hete de én még mindig nagyon szeretem:S :(...
2009. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok olyannal akibe nem vagyok szerelmes. Mondjuk én igénylem a hosszú ismerkedési időt, így könynen kialakul az esetleges járás előtt.
2009. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok szerelmes lenni olyan emberbe, akit nem is ismerek (ne szó szerint értsd!). Azaz nekem hónapok kellettek, mire azt éreztem, hogy szeretem őt, amikor már láttam, hogy milyen a jó és a rossz tulajdonsága is. Láttam, hogy milyen jó ember, akkor már éreztem, hogy szeretem. Az első látásra szerelemben pedig nem hiszek. Az csak fellángolás, vonzódás egy ismeretlen ember iránt. Nincs azzal sem semmi baj, csak nem szabad komolyan venni. Azért van annyi válás és szörnyű kiábrándító csalódás, szakítás, mert az emberek nem adnak egymásnak időt arra, hogy megismerjék egymást. Lehet járni attól még bárkivel, akibe nem vagy szerelmes, de tudd, hogy az még nem szerelem, csak lángolás, mely egy-két kellemetlenség után azonnal el is illan.
2009. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, 25/L voltam
2009. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
en is csak akkor jovok ossze valakivel ha mar szerelmes vagyok, az valtozo h ez menny ido utan alakul ki. de ha nem vagyok az akkor nem tudok ugy annyit beleadni egy kapcsolatba amennyit kell.
2009. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!