Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor összejöttetek a párotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor összejöttetek a párotokal, akkor kb. mennyi idő telt el, mire kialakult benned a szerelem iránta?

Figyelt kérdés

Nem volt bennetek félelem, hogy úr isten mi oesz ha nem fogok iránta semmit érezni?

Kort és nemet is kérek.

Köszike :)


2009. szept. 12. 16:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én is csak azzal járok akibe szerelmes is vagyok! volt már olyan akivel összejöttem úgy h csak szimpátia volt és úgy gondoltam majd kialakul a szerelem de hát nem így alakult.... szegény gyereket pedig sajnáltam mert ő szeretett és szenvedett is miattam. 17/L
2009. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb dolog az, hogy érezz valami pluszt a srác iránt, ami miatt szívesen látnád újra, vagy tudnál meg róla több mindent. A szerelem kialakulhat kapcsolat közben is, főleg, hogy a szerelem gerjeszti a szerelmet. Én eddig egyik kapcsolatomba sem úgy mentem bele, hogy szerelmes vagyok, de minden esetben(egy 3 és egy 1 éves kapcsolat) 1 hónapon belül kialakult.

21/L

2009. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már szerelmes voltam a jelenlegi páromba amikor összejöttünk...

Velem még nem volt olyan hogy akkor szerettem bele valakibe amikor már együtt jártunk. Előtte ismerkedtünk, beszélgettünk, és miután szerelmes lettem belé össze is jöttünk. Volt olyan hogy jártam valakivel annak ellenére hogy nem voltam belé szerelmes, de tudtam is hogy soha nem is leszek belé szerelmes.

18/L

2009. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én akkor lettem szerelmes belé, amikor először találkoztunk...odavetettem neki, hogy kár hogy nem idősebb és nem értette, de egy olyan fél év alatt addig alakult a barátságunk, hogy végül kiderült, hogy ő is szerelmes belém és végül félretettem a korral kapcsolatos gondolataimat és decemberben leszünk másfél évesek...


(Sőt, az előtte lévő páromba is akkor lettem szerelmes, amikor először megláttam...)


Szal előtte kéne szerelmesnek lenned szerintem...


23/L

2009. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi megismerkedtünk, haverok voltunk...aztán barátok..aztán éreztem, hogy jó lenne megcsókolni...aztán ő s úgy érezte...no még ekkor sem jött a hatalmas lángolás,...6 hónap és érzem, hogy emberileg rettentően fontos, de szeretem is, mint férfit...ő is érez dolgokat, de van barátnője. Lépnem kell... :( nem mindíg úgy jön a szerelem, hogy jajj de jól néz ki, kell nekem stb., néha egy idő után úgy fejbebasz az érzés, hogy csak potyognak a könnyeid...hol a jótól, hol a rossztól...
2009. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!