Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért csinálja ezt velem? Nem szeret?

Figyelt kérdés

Amikor a barátnőmmel összejöttünk, akkor megbeszéltük, hogy mind a ketten csak barátként fogunk tekinteni a fiúkra ennek ellenére ő mostanában többször is flörtől velük meg incselkedik.


És még ő cseszett le engem a múltkor mert megnéztem egy helyes pasit...


16/L


2013. márc. 5. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel 16 évesen még jó eséllyel csak kíváncsi, vagy divatleszbi...
2013. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak barátnők vagytok: nemértem mér gond ez. pasizzatok együtt... ez nem szakít el titeket semennyire ha mégis akkor meg mondani kell h pasi nem álhat közétek.. vagy ilyesmi


Ha leszbik vagytok: valószínü hogy 16 évesen még ezt nem tudhatjátok biztosra :D (bocsi de nem elég egyértelmü a kérdés)

2013. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2


Párkapcsolatban vagyunk. ^^

2013. márc. 5. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Hehe... Már bocs kérdező... De csak röhögni tudok rajtatok... Divatleszbik vagytok mind a ketten... Legjobb esetben is csak BI-k vagytok. Felesleges itt veszekedni egymással, inkább vegyetek be közétek egy mindkettőtöknek tetsző pasit oszt' dugjatok egy nagyot... XD

Bár 16 évesen azért ez durva... XD

mégeccer' bocsi... XD

2013. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is röhögök. XD

az esetleg nem fordult meg a fejedben,hogy ő nem a lányokat szereti? XDD

2013. márc. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5


Ahhoz képest elég szenvedélyes tud lenni. -.-'

2013. márc. 5. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia..Nem tudom 16 évesen mennyire gondolod komolyan ezt,mármint,még eléggé fiatal vagy,és már eldöntötted ezt biztosra?Mármint megnézted a helyes pasikat.Szexuálisan nem vonzódsz hozzájuk?Vagy érzelmileg? Annak aki meg minden mondata végére "XD" "XD"ír, az aztán nagyon értelmes ember,s még a kérdezőt piszkálják..
2013. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!