Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az egyik tanárom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az egyik tanárom lányába! Próbálkozzak nála, vagy inkább nagyon gyorsan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy teljesen belezúgtam egy lányba. Ezzel így önmagában még nem lenne semmi gond, ha nem az egyik tanárom lányáról lenne szó. Szerintetek megéri az egész, hogy elmondjam neki az érzéseimet, vagy inkább ne csináljak egy őrületes hülyeséget emiatt? Mert ha esetleg mégiscsak lenne valami a dologból, garantáltan az egész iskola rászállna erre a témára, és nagyon nem akarok ilyen módon 'közismert' lenni. A józan eszem azt diktálja, hogy még millió másik lány van a világon, és miért pont ő, viszont egyszerűen nem tudom kitörölni a fejemből, állandóan csak rá gondolok. Szóval mit csináljak? :O

Szerencsére nem az osztályfőnököm ez a nő, de így is heti 5 órában tanít. Elég fura lenne, hogy egyszer csak így belépek a családjába... :S


2013. márc. 5. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
ha más lányról lenne szó, akkor mernél lépni?
2013. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt osztálytársam is járt ráadásul az ofő fiával. Szekálták kicsit, cikizték, de amúgy nem lett belőle semmi más. Csak az ofő nem örült neki, hogy pont őt választotta a fia. :D
2013. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem merj lépni,ha tényleg szereted,de gondolj arra is,hogy mi van,ha szakítotok!? Akkor kicsit ciki lenne a tanárod( a volt barátnőd anyja) elé állni!
2013. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azzal a tanároddal nem rossza a kapcsolatod,akkor nyugodtan kezdeményezz a lányánál,nem lesz belőle semmi.Viszont ha a tanár ki nem állhat,mert pofátlan vagy,vagy zavarod az órát stb,akkor inkább ne,mert úgyis megakadályozná hogy a lánya egy ilyennel járjon.Viszont ha kedvel,akkor lehet örülni is fog.
2013. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tedd meg a megfelelő lépéseket.


Mond meg a lánynak hogy az átlagosnál egy kicsit többet gondolkodtál a dolgon mert -a tanár lánya- de végül is nem tudtál ellen állni a szépségének és az érzelmeidnek.


Meg fog érteni téged és értékelni fogja az őszinteségedet bármi is legyen a válasza.


Különben is mi veszteni valód van?

Semmi.


Szedd össze magad és cselekedj.

2013. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen a kapcsolatod a tanárral? Biztos nincs barátja a lánynak?
2013. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!