Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség! Mit tegyek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Mit tegyek ha a haverom által kiszemelt csaj rám van indulva és haverom szerelmes a csajba?

Figyelt kérdés
Tehát a haverom által kiszemelt csaj aki legyen most E. rám van állva de kegyetlenül. Nem ronda csaj de nem is szép és már vagy 10 randira meghívott. A másik gondom pedig hogy amelyik lányt én szemeltem ki az meg egy másik barátomra van rákattanva és nem rám. Na most az illem úgy diktálja hogy "tesók" nem lopják el egymás csaját de mégis mit tehetnék ilyen helyzetben ?!! Őszintén soha nem gondoltam volna hogy ilyen szarban leszek hogy egyszerre 2 barátságot kockáztassa egyszerre 2 lány miatt. Mit tegyek?!

2013. márc. 5. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok ezt egymás közt megbeszélni?
2013. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mondd el a havernak hogy mi a helyzet.

ebből látni fogja hogy őszinte vagy vele és a barátságotok az első.

aztán csak sikerül valami közös megoldást találni

2013. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egyik haverom hiába teker E.-re mert E. akkor is rám van kattanva és én hiába tekerek B.-re mert B. egy másik ahveromra van ráindulva ... Tudom nevetségesen hangzik és az is -.-
2013. márc. 5. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:

magyarul nektek más csajok jönnek be,

a csajoknak más srácok

ebből hogyan is lenne pár? senkinek nem az tetszik aki nyomul rá, akkor mit is kérdezel, hacsak a lányok nem hajlandóak változni v. a fiúk?

beszéljetek, aztán mindenki megy a hűvös oldalon tovább N

2013. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!