Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változzak meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzak meg? Nem szeretném elveszíteni.

Figyelt kérdés

A barátommal már kicsivel több mint féléve vagyunk együtt.Mostanában azon szoktunk vitázni,hogy én kutyaként bánok vele,hogy folyton csak kiosztom,ha valami nem tetszik és hogy főnökösködöm.

Ezért 1hete szakítottunk is,most ő mondta ki. Viszont rá 10percre vissza is könyörögte magát.

Tudom,hogy nagyon szeret és hogy fontos vagyok neki.Nem is bírná nélkülem,és én se nélküle.

De hogy változhatnék meg? Hogy fékezhetném magam,hogy ne akadjak ki mindenért?

Mert,ha valami nem úgy van,ahogy nekem tetszene és én elképzelem,akkor hülyén viselkedem vele is.És neki ez is baja,hogy minden kis dolga miatt felkapom a vizet.

Szóval,hogy lehetnék elnézőbb,türelmesebb? Hogy ebben a kapcsolatban egyenlőek legyünk.

Nem szeretném elveszíteni,és nem akarom elérni azt,hogy ezek miatt ne szeressen és szakítsunk.


2009. szept. 13. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Senki se kérheti azt h változz meg!!!! Egyedül azt kell tenned h türelmesebb vagy ,figyelsz rá és beszélgessetek többet! A kapcsolat alapszabálya a bizalom és az odafigyelés:) ha ez a két dolog megvan akkor minden simán fog menni. Sok sikert!!!

2009. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Már megtetted az első lépést ahhoz, hogy változtass.Tudod mi a gond és nem tetszik.Ha rád jönne a "főnökösködés", állj meg és gondolj arra, hogy adott helyzetben ez a viselkedés nem nyújt megoldást.Ha idegesek, feszültek vagyunk fölöslegesen bántuk másokat, fél óra múlva már máshogy látjuk a helyzetet,ha lehiggadtunk.A véleményünket, ha valami nem tetszik sokféleképp meg lehet fogalmazni.Ne utasíts, kérj!Ne akard a véleményed ráerőltetni a másikra (neked se tetszene), ha igazad van, ha nem, kérdezd meg mit gondol róla, miért látja úgy.

Mi a véleményed?Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az első hozzászólónak: remélem tisztában vagy vele,hogy mekkora ellentmondás az egész szöveged... meg mi az hogy senki nem kérheti? ő maga akar változni akkor miről beszélünk?mennyi okoskodó sablonos szöveggel dobálózó ember van itt ez hihetetlen.nekem barátnőm első fél-egy évben hasonló volt mint amit itt leír a lányka:) volt is veszekedés bőven.mondjuk én elküldtem és nem én sírtam magam vissza hanem ő magát szó szerint vissza sírta könyörögte magát de azóta mintha kicserélték volna.és most karácsony szilvszter tájt lessz 4éve hogy együtt vagyunk...esküszöm néha már a veszekedés hiányzik...:)
2009. nov. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!