Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ekkora paraszt, és hogy alázhat meg ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval a történet egyszerű, de a párom nem. Én 22 vagyok ő 25. 5 hónapja vagyunk együtt, minden rendben volt az elején, aztán egy hónapja elkezdett piszkálni, meg belém kötni, ha valamit mondtam neki, és mintha azt éreztetné velem, hogy "én csak egy nő vagyok".. Hétfőn este együtt vacsoráztunk a szüleimmel, az elején ment a szokásos beszélgetés, majd amikor anyu jött megint a "jajj de örülök nektek" mondatokkal, a barátom mindig "félbeköhögte". Aztán apám mondta, hogy "látom jól megvagytok" erre a barátom azt felelte, hogy "Igen, de az ágyban még jobban". Erre felálltam, mert hát ugye ez egy kicsit fejbevágott, ki mentem a mosdóba, erre hangosan utánam szólt, hogy "jól rázod bébi". Este hazamentünk lefeküdtünk aludni, de ugye nála ez pár pohár bor után nem úgy működik, rám mászott, majd olyanokat mondogatott, hogy milyen jó lenne, ha itt lenne anyukám meg apukám.. Először csak az alkoholnak tulajdonítottam. Aztán felkeltem, kimentem kicsit a konyhába, mert nem akartam valahogy a közelében lenni. Utánam jött, először csak simogatta a karomat, majd megszorította, kiütötte a kezemből a poharat és nekinyomott a falnak, majd fenyegetően azt mondta, hogy ne hogy azt higgyem, hogy mindent megtehetek.. Ezt végképp nem értem, miért mondta, mert én csak annyit csináltam, hogy otthagytam az ágyban, mert részegen perverzkedik, azért na.. Aztán elengedett, én a kanapén aludtam a nappaliban.. Másnap reggel győzködött, hogy mennyire megbánta, mennyire sajnálja.. Elég hihető volt, elhittem neki, szóval elnéztem. Másnap, szerdán azaz tegnap elmentünk vásárolni, bementem egy ruhabolt fülkéjébe, ő utánam jött és ott akart magáévá tenni. Bizonyos foking ez is lehet jó, de mivel nemet mondtam, ő bekattant. Mikor kijöttem a fülkéből azt láttam, hogy egy másik lányt fűz, odamentem, félrehívtam, és finoman megkérdeztem, hogy mit csinál, erre azt a választ kaptam, hogy ha én nem akarok aláfeküdni, akkor majd más nő megteszi.. Erre persze megint csak megütött a guta, épp rá akartam erélyesebben szólni, hogy ez mit is jelent, amikor közelebb lépett hozzám, és azt mosta, hogy ne merjem megmondani neki, hogy mit tegyen. Visszament ahhoz a nőhöz, aki megkérdezte tőle, hogy én ki vagyok, erre hangosan azt felelte, hogy ő senki..

Teljesen padlón vagyok. Ezt mégis hogy tehette? Minek tekint engem? AZ elején még rendes volt,én komolyan nem ilyennek ismertem meg. Ma egész nap kerül, ha hozzászólok, kikerül, nem válaszol, csak akkor szól valamit, ha nem találja a kulcsát vagy a telefonját..

A gáz az, hogy nem merem otthagyni, mert félek tőle. Elköltözni sem tudok, a házat közösen béreljük, ő nem rakhat ki engem, de én sem őt. Csak a szüleimhez tudnék menni, de ők elég messze laknak a munkahelyemtől. Mit csináljak vele?

Bocsi, hogy hosszú lett.. Köszi, ha válaszolsz, sokat segítene.:)


2013. márc. 7. 20:23
1 2 3
 1/22 ASOT ***** válasza:
röviden megmondom! A játékszere vagy.
2013. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles ezt eltűrni tőle. Még ha messze laknak is a szüleid, menj vissza hozzájuk, az albérletet bontsátok fel. Ha van valami jó barátnőd mehettek közös albérletbe... Mindenképp hagyd ott a pasit, ne tegyen tönkre teljesen, (akár lelkileg, akár testileg!!)
2013. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha lenéz téged, teljesen meg tudom érteni. Semmi kiállásod nincs magadért, elfogadod az áldozat, a gyenge nő szerepét.
2013. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát, elolvasva ezt...


Tudom, hogy a munkahely jelen gazdasági helyzetben nagyon - nagyon megbecsülendő, de ha ezzel a nyomorult féreggel maradsz, tönkre fog tenni Téged.


Én a helyedben olyan gyorsan tipliznék, amilyen gyorsan csak lehet, lehetőleg a tudta nélkül elvarrva az albérlethez fűző szálakat.


A szüleidnek meg a helyedben szólnék, hogy tudják mi a helyzet...


Nyilván félsz, ez érthető, de ha nem lépsz, akkor ez csak hatványozódni fog sajnos.

2013. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit vársz ettől a kérdéstől?

Tanácsot arra, hogy tudsz kilépni a kapcsolatból? Leírtad, hogy ezt lehetetlen.

Kezdjünk el spekulálni azon, miért ekkora paraszt? Nem tudom, ez kin segít.

2013. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
hagyd ott a pics*ba,az előttem szólóak megmondták h i van!
2013. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Neked kellenek az ilyen menő csávók,mostmár szagoljad azt amit letéptél
2013. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem tudsz elköltözni. Fogod magad, kiveszel egy albérletet máshol (ha ketten tudtok fizetni egy olyan albit, aminek "nappalija van" akkor egyedül is menni fog legalább egy szoba kivétele.


A fogorvos is nagyon drága lesz, majd ha jókedvében kiveri 1-2 fogadat.

2013. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Megpróbálok beszélni a szüleimmel, csak ha hozzájuk költözök, akkor mindig azt fogom, hallgatni, hogy ilyen idiótákkal állok össze..

Inkább keresek másik albérletet a közelben, csak ha megtalál zaklathat. Max bérlek olyan lakást, ahol többen vannak.

Nem tudom, mit vártam a kérdéstől, csak valahogy jól esett leírni, meg azt is hallani akartam, hogy nem csak szerintem paraszt..

Köszi, hogy írtatok mag hogy rászántatok egy csomó időt, hogy elolvassátok:)

2013. márc. 7. 20:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a szüleidtől hallgathatod, hogy idiótákkal jössz össze, de szerintem nem tévedtek nagyot... Legalább is ebben az esetben biztos nem.
2013. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!