Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erdekes helyzetbe kerultem. Most mit tegyek? Vagy mit ne tegyek?

Figyelt kérdés

Egyutt vagyok a baratnommel 2 eve de nem volt soha olyan igazi a kapcsolatunk mert mindig kritizal es veszekszik. A tesoja viszont nagyon kedves, erdekes es sokkal tobb kozos temank van. Jobban el tudom kepzelni a jovomet vele mint a baratnommel. Kerlek ne szoljatok le, de ugy erzem, hogy a tesojaba vagyok szerelmes es le is fekudtunk. Nem tudom hogy menjk oda, hogyan viselkedjek, szakitsak a baratnommel vagy mit csinaljak!?

22/F


2013. márc. 7. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Te lefeküdtél a saját csajod tesójával????? Te nem vagy normális....és hagyd el a csajt ne csapd be tovább....
2013. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Alap hogy szakítasz vele.Ez nem is kérdés.Tudod senkivel sem kötelező együtt lenni.Ha boldog lennél, nem történt volna meg ami megtörtént.A másikhoz nem tudok mit hozzászólni,mert ott valószínűleg örök harag lesz.Biztos hogy nem lesz ugyanolyan a kapcsolat a testvérek közt mint eddig.
2013. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért én a sorrendet megfordítottam volna: először szakítok azzal a lánnyal, akivel nem érzem jól magam, utána már nyugodtan udvarolhatok a tesvérének. Ha már így történt, szakíts az első lánnyal és légy boldog a tesvérével. Amit ez a lány a testvérétől fog kapni, nem lesz piskóta. Neked viszont kötelességed megvédeni.
2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nem lehet értelmes választ adni.

A barátok barátnője. A barátnő barátnője. A barátnő rokona bizony tabu. Ebből sajnos nem lehet jól kijönni sehogy. Megeshet, hogy még a végén a testvér is megszakítja veled a kapcsolatot, csak hogy a testvérét valahogy kiengesztelje.


Elég nehezen tudom elképzelni, hogy simán tudjál váltani a két testvér között. Ráadásul az akivel megcsaltad a barátnődet, nem egy szimpla idegen akit, csak úgy eltudsz kerülni.

Talán előbb próbáld ezt a testvérrel megbeszélni, hogy ő mit gondol, hogyan tovább.

2013. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus, ez nagyon nagy hiba volt, először is undorító és gerinctelen dolog már a megcsalás is de hogy pont a csajod tesójával... szakíts azonnal. Nem tudom mi lenne a jobb, ha megmondanád vagy ha titokban tartanád az okot, tényleg nem mert én kb a sz@rt is kiverném hugomból de a psimnak is nekiesnék valamelyik "dísztárgyammal" (tőröket gyűjtök). Szóval nálam vér folyna. Ezzel sikeresen tönkretetted egy életre a testvérek kapcsolatát, gratulálok. Jövőt szerintem nem kéne tervezni vele,(honnan tudod hogy nem az volt a célja hogy a tesóját bántsa és valójában nem te kellettél neki) de te tudod. Mellesleg a csaj szülei mit fognak szólni hozzá hogy csalod a lányukat a másik lányukkal, boldog jövő modhatom, az após jelölt megfojtaná a leendő vejét... ne röhögtess, szakíts és lépj ki az életükből.
2013. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy szerencsétlen helyzet,hogy a barátnőd tesója.

Szerintem szakíts,de ne gyere rögtön össze a tesóval,mert az gyanús lenne.

Először is a leírtakból,már amúgy is szakítani akartál,nem?

Az meg,hogy pont a tesó na bumm,nehezíti ugyan a helyzetet,de ostobaság kikiáltani téged rossznak.

Szerintem pedig nőben és férfiban is borzalmas társ,aki mindig kritizál és veszekszik,magába nézzen inkább bele az ilyen,van ott elég hiba,azért veszekszik,mert a saját hibáival nem akar szembesülni...

2013. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már régen kibaxtam volna, mint macskát xarni. :)
2021. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!