Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esetleg valakinek gyakorla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dani300 kérdése:

Van esetleg valakinek gyakorlata eme ritka és különleges dologban?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve járok de az utóbbi 2 évben valahogy el kezdett tetszeni a húga is, nem vicc, halálosan komoly. A probléma tehát az, hogy tudom hogy bűnös a gondolat, és a húga is alapvetően visszazárkódó, de nem tudok szabadulni a gondolattól hogy ne járjak a dolog végére hogy esetleg Ő is érez-e valamit irántam. Mit tanácsoltok?

#párkapcsolat #barátnőm és húga
2013. márc. 8. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyakig ülsz a szószban barátom :) én azt javasolnám hogy akkor az egész familyt felejtsd el ha már a barátnőd nem kell. Csak gondolj bele a jelenlegi párod helyzetébe, hogy érzenéd magad ha egyszer csak kirakna és rámenne az öcsédre?

Szerintem az ilyen az több szempontból is zsákutca.

1: Ha egy kicsit tiszteli és szereti a nővérét, akkor nem-et fog mondani.

2: Még ha össze is jöttök (amit kétlek) Ott lesznek a szülők, és a volt barátnőd végig. Gyakorlatilag mivel összetöröd az egyik lány szívét, valszleg nem éppen fognak anyós jelölték tapsikolni hogy a másik lányukra pályázol. Meg a egész szituáció nagyon képtelen.

Az más ha mondjuk már nem vagytok együtt jó hosszú ideje, itt évekre gondolok, és valahogy összekeveredsz a húgával, de ez a helyzet... ebből sehogy nem jöhetsz ki jól, szerintem hagyd magad mögött azt az egész családot. Komolyan.

2013. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
visszazárkódó:D
2013. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsánat nem jól írtam visszahúzódó :) Igen legbelül én is tudom hogy nem frankó a dolog de ettől függetlenül nagyon szeretem a barátnőmet is. Igazából én maximum csak egy kis flörtölésre gondoltam volna, vagy legalább bizonyosságot tudjak. De tény hogy nyakig ülök a szószban. A család is nagyon jófej, nem egyszerű hátrahagyni őket.
2013. márc. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!