Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most egy hetedikes lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Don Magor kérdése:

Most egy hetedikes lannyal szeretnek ossze jonni! S nem megy valami jol! Ti mit gondoltok? Az illeto sajnos BUDAPESTI igy hat egy ilyen facebookos kapcsolat lenne es nyaron el jon ide erdelybe!

Figyelt kérdés
Es ha az illeto el olvasta akkor meg kerem szepen hogy adjon valami valaszt!!!
2013. márc. 9. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hetedikes lány nem fog belemenni egy ilyen távkapcsolatba szerintem.
2013. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szinte kizártnak tartom,hogy lenne olyan felelőtlen szülő,aki egy hetedikes (13éves)lányt egyedül elengedne nyáron Erdélybe.Mondj le erről a kapcsolatról.
2013. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 levy25 válasza:
egyedul el sem johet ha nincs 18 éves mert tudtomszerint a határon nem engedik át
2013. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a tataja itt lakik es a szulei ide hozzak

na igy mi a velemenyetek

2013. márc. 9. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hetedikesnekz sztem nagyon nem hiányzik..én most vagyok 8.os de én ebbe nem mennék bele..meg sztem egy 7.es lánynak még ez az egész "járás" dolog nem való..mégis mit tudnátok csinálni?! mesét olvasol neki mielőtt elalszik?! vagy esetleg megöleled ?! haggyukmáár..xd
2013. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!