Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat mellett szexkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mellett szexkapcsolatból kialakult szerelem? Bővebben lent, várom a véleményeket, tanácsokat!

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal. Külön töltöttük a szilvesztert és akkor történt, hogy nagyon egymásra kattantunk a bátyám egyik legjobb barátjával és lefeküdtem vele. Régebb óta van kettőnk közt ez a vonzalom. Azóta ez többször megtörtént és ez már több köztünk, mint szimpla szex. Senki nem tud róla. A barátommal azóta nem szexeltem különböző kifogásokkal. Nem megy egyik ágyból a másikba. Ő nagyon szeret engem és én is szerettem őt, de ez nálam elmúlt. Ő volt nekem az első. Nem vagyok r.b.nc alkat, nem tudom bárkinek oda adni magam, hiába volt jelentkező. 20 éves voltam mikor elvesztettem vele. Rettenetesen szarul érzem magam az egész dolog miatt és egy k.csög k.rv.nak. Nincs szívem szakítani vele és főleg, ha ez az egész kiderül ki mit fog szólni hozzá. Mégis csak ezer éve családi barát. A következményeket vállalom, mert én tehetek róla, de a barátommal nem tudom mi lesz és hogy közlöm vele, hogy én ezt már nem akarom. Semmit nem sejt és fülig szerelmes. Azt is elnézi, hogy szilveszter óta semmi szex nem volt.

A tesóm barátjával sokkal jobb minden. Ő annyira más, mint a barátom. Vicces, határozott, tudja, hogy bánjon egy csajjal, a szex meg fantasztikus. Jobban érzem vele magam és sokkal erősebbek az érzéseim, mint valaha a barátom felé is volt. Nem akarok sajnálatból vele lenni és nagyon szeretem őt, mint embert, nem érdemli ezt meg.

Ti mit tennétek? Hogy szakítanátok? Elmondanátok neki, hogy mi volt vagy jobb, ha nem tudja? Rögtön felvállalnátok a másik fiút vagy hagynátok időt még előtte? Várok minden tanácsot! 21/L


2013. márc. 9. 10:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok r.b.nc alkat" Ez azért elég meredek kijelentés... Ha Te nem vagy, akkor ki az? Nézd, alapvetően nem akarlak megbántani, de a belem kifordult, miközben olvastam. Szakítanod kéne, mert ennél jobbat érdemel. Sokkal jobbat. Magyarázhatod az eseményeket mindennel, de erre az én szememben nincs sem mentség, és nincs bocsánat. 21 éves felnőtt nő vagy.
2013. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem ebben a helyzetben értem, hogy nem vagyok az, hanem sose voltam olyan aki elmegy bárkivel vagy rázza a seggét valakinek egy bulin. Nem sértődök meg, tudom, hogy jogos, ha így gondolod.
2013. márc. 9. 10:51
 3/38 anonim válasza:
Ezt nem érdemes tovább folytatnod a barátoddal. Előbb utóbb úgyis kiderül és csak nagyobb lesz a fájdalom. Minél előbb mondd el neki!! Vállald a következményeket a tetteidért!
2013. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és ha kis tisztesség van benned, szakítasz. Erre mondom azt, hogy azért neked kurv@ kényelmes az, hogy van valaki aki szeret, és közbe más ágyába jársz. Bocs a kérdésért, de van neked szíved? Mire vársz, miért nem szakítasz? Fordított esetben Te hogy éreznéd magad? "Nem megy egyik ágyból a másikba" Itt eldobtam az agyam.

Amúgy ezért nem lesz soha barátnőm... Tökre szeretem, azt a hátam mögött ilyeneket csinál.

2013. márc. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom ,hogy kezdjek neki. Ő azt hiszi minden rendben van.

Én is tudom, hogy irtó nagy szemétség, de ez nem a "kényelem" miatt van, hogy valaki szeret valakivel meg jó a szex.

2013. márc. 9. 11:07
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentség, hogy "nem tudom, hogy kezdjek neki"... És 2 hónapja csalod. Ha ezt Te olvasnád, vagy valamelyik fiú barátoddal történne, mit mondanál?
2013. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Egyértelműen azt, hogy a csaj egy r.banc, de ez jelen esetben tény, én is tisztában vagyok vele.

Azt nem tudom, hogy bántom meg kevésbé. Mégse mondhatom, hogy te 2 hónapja mással szexelek és belezúgtam, szakítsunk, mert téged már nem szeretlek.

2013. márc. 9. 11:15
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp szakítanod kéne a barátoddal, már csak azért is, mert szeret téged, rendes veled, nem érdemli meg, hogy hazudj neki, becsapd, és megalázd.

Én a helyedben szép csendben, felnőtt ember módjára szakítanék vele, és nem mondanám el, hogy más pasival szexelek.. Nem biztos, hogy azt érdemli, hogy összetörd a lelkét azzal, hogy fel van szarvazva. Egy sima "elmúlt a szerelem" dolgot az ember hamarabb kiheveri, mint ha azzal szembesül, hogy megcsalták.

Sajnos az ilyen helyzetekben mindig az sérül a legjobban, az szenved, aki jó, és tisztességes volt ... Rajtad áll, mennyire gázolsz a lelkébe.

2013. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lennék képes ilyesmire,de mond el neki,hogy már nem szereted,beleszerettél másba,és fogalmam nincs hogy mond el neki,te ismered őt,de jobb ha tőled tudja,mint mástól :/

Az biztos,hogy nagyon mély nyomot fog ez hagyni benne.

2013. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

És a bátyád haverja is szeret téged, vagy csak szexre kellesz neki?

Amúgy nem volt szép tőled, hogy ezt tetted szegény barátoddal, de gondold végig, mi lesz ezután? Nem fogok nagyon meglepődni, ha kiderül, hogy ez a srác csak az ágyában tud elképzelni, de barátnőként már nem vállalna fel... a viselkedésed alapján lehet, hogy ő is arra következtet, hogy könnyen kapható nőcske vagy, és nem kockáztatja meg veled a párkapcsolatot (hátha ő is úgy járna, mint a jelenlegi párod, hogy megcsalod valakivel).

Akkor viszont mi lesz? Két szék között beesel a pad alá...


Nem is értem, igazából nem tudok mit írni neked, sosem voltam még ilyen helyzetben (és nem is szeretnék), nekem eszembe nem jutna megcsalni a barátomat... ha nem megy, hát nem megy, akkor inkább szakítok, de ez övön aluli és rettenetesen elítélendő tett volt a részedről...


Remélem, hogy tanulsz belőle!

2013. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!