Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi legyen? Egyáltalán Ő mit gondolhat és mit akárhat? Megváltozhatott?

Figyelt kérdés
Már 2éve és 5hónapja együtt vagyunk, de sokszor vitatkozunk. Már 3szor megcsalt, de megbocsátottam neki.. de nem tudom elfelejteni azt amit azokban az időkben éreztem. Ő azt mondja, hogy megváltozott. Én nem tudom, hogy elhidjem e neki. Meg megkérte a kezem és azt mondja, hogy ő soha többet nem fog ilyet csinálni. A fiúk mindig megcsalják akit szeretnek vagy mért csalt meg? Megváltozhat? Mi erről a véleményetek?
2013. márc. 10. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem változik meg sajnos. Nem minden fiú csalja meg a párját. Te fogtál ki egy ilyet. Nehogy hozzámenj!
2013. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 3 év 5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, sosem csaltam meg és ő sem engem. Voltak vitáink, mind a kettőnknek akadt kérője is, de mi szeretjük egymást, ebbe beletarozik az is, hogy nem csaljuk meg egymást. Aki 3 szor megcsalt, az megint meg fog, ha alkalma lesz rá, lehet nem direkt, csak nem bírja tartóztatni magát.
2013. márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt hogy megint meg fog. Ha nem szeretne akkor nem kérte volna meg a kezed! Több alternativája lehet, ha fiatalon lekomolyodtatok akkor lehet ha nem élte ki magát, de ha úgy érzed hogy három megcsalás után is hozzá tudsz menni és eltudsz felejteni mindent ami a múltba történ akkor hajrá.Az emberek változnak! De ha viszont a múltat nem tudod elfelejteni és nincs bizalom ami az alapja mindennek akkor hagyd a fenébe és keress olyat aki megbecsül!
2013. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!