Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van esélye, illetve a srác hogyan gondolhat most rám? "Talonba" rakott?

Figyelt kérdés

Hétvégén megismerkedtem egy sráccal (2.5 napos házibuli). Első éjszaka egymás mellé kerültünk, mert annyian voltunk, hogy épp hogy csak elfértünk. Összebújva aludtunk, mert nem volt takarónk és rohadt hideg volt.

Második este már tudatosan aludtunk együtt, s megtörtént, aminek meg kellett.

Harmadik nap elbúcsúzás előtt megkérdeztem, mi is történik akkor most köztünk, amire azt mondta, hogy nagy a távolság (Tényleg messze lakik, csak átszállással lehet utazni stb) De ha "van hozzá kedvem" (mármint nem a szexhez, hanem magához a sráchoz) akkor szóljak és amint tud átjön. Elköszönéskor pedig megcsókolt, s amint hazaért, rögvest rámírt facebookon.

Szerintetek mit várhatok ettől a helyzettől?



2013. márc. 11. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem túl sokat,de szimpatikus vagy neki,az biztos

ha érdekel szólj neki(mekkora az a nagy távolság?)hátha lesz belőle valami így is

ja és áruld már el légyszives, hogy milyen az a 2.5 napos házibuli,mert olyanban még nem voltam :)

2013. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 napos lett volna, de délben szóltak a szervezők szülei, hogy előbb jönnek, ezért nagyon gyorsan össze kellett pakolnunk.

A távolság 140 km, jobb esetben is 70 (amikor az albérletemben vagyok, nem otthon)

Nem szeretnék csak egy szórakozási lehetőség lenni, remélem lesz belőle valami. :)

2013. márc. 11. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem arról van szó, hogy a srác arra gondol, hogy ha szexelni van kedved átjön, de semmi komolyat nem akar. Szexért jön, másért nem.
2013. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, az biztos nem, rövidítve írtam le, csak a lényeget. Biztos vagyok benne, hogy nem csak a szexlehetőséget látja bennem.
2013. márc. 11. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!