Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselnétek, ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselnétek, ha a srác körül, aki tetszik túl sok a csaj?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztunk már,zavaró,hogy sok csaj veszi körül.Buliban is odamennek hozzá.

2013. márc. 11. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor hallunk olyanról, hogy pl. egy lány inkább barátkozik fiúkkal, mert velük jobban érzi magát. Nos, a fiúk közt is akadnak ilyenek, akik lányokkal barátkoznak szívesebben. Lehetséges, hogy aki neked tetszik is ilyen típus.

Az én pasim is ilyen, nagyon sok lány haverja van. Eleinte engem is zavart, mert tévesen azt feltételeztem, hogy egy nőcsábász, viszont kiderült, hogy ezekhez a lányokhoz "úgy" soha nem volt semmi köze, csak együtt buliztak, beszélgettek, de mint "NŐ" egyik sem jött be neki.

2013. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nála nem csak haverokról van szó,hanem sok lány oda van érte.Ő ezt élvezi is,és tudja magáról,hogy jóképű pasi.Elmondása szerint neki a kisujját sem kell megmozdítania senkiért.
2013. márc. 11. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, drágám, ebben az esetben én a Te helyedben ha nem vagy legalább egy Paula Patton, csak messziről csodálnám tovább a srácot, vagy csendes reménykedő lennék, mint a többi csaj, aki körbeveszi..
2013. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább kerülöm az ilyen pasit, a nyugalom többet ér számomra:)
2013. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy mondjam. Olyan csajoknak jön be,akik más típusok.Eleinte azt hittem,hogy nagyon csinos,szép arcúaknak,de nem.Átlagosaknak.Vagy akik túlságosan sminkelik magukat.Legutolsó barátnője teljesen átlagos,visszafogott öltözködésű még buliban is a mai napig.
2013. márc. 11. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tökre ilyen szituban vagyok. Nagyon tetszik az osztálytársam, és mivel jelenleg a padtársam is, sokszor hülyülünk órán, meg többször hozzám ér írás közben, és ááááh... Olyan cukim mosolyoog!*-*

Na de most. xd

Van egy csaj, aki imád velem versengeni, viszont felszínesen jóba vagyok vele, és ő is velem, de szívünk mélyén szinte utáljuk egymást, de azért nem balhézunk folyamatosan, mert azzal egymást, és a környezetünket is tönkretennénk. Szóval ez a lány már egy jó ideje nem versengett velem semmin, mert az utóbbi 2 évben szinte minden jó pasi (ha lehet így hívni a tizenéves srácokat) körülöttem lengedezett, pl. mint most a padtársam, vagy az előző padtársam, vagy az azelőtti padtársam, zenesulis padtársam, akivel együtt buszozunk stb. Többen mondták, meg ki is fejezték, hogy tetszem ezeknek a helyes fiúknak, de én nem nagyon foglalkoztam vele, de most nagyon tetszik a padtársam(áááh. szóismétlés. sok. sorry érte.) és ez a lány rájött erre. Most ezen a fiún versengünk, amit egy kívülálló ember nem lát, csak mi tudjuk, hogy milyen húzással próbálja a másik elcsavarni a bizonyos fiú fejét. Igazából a másik lánynak nem tetszik a fiú, csak mivel nem talált más versengési módot, ott ütött, ahol a legjobban fáj. A Fiú.

A barátnőim mindig szólnak, hogy "nézz hátra", vagy "k*rvaveszély", ekkor én tiszta ideg leszek, mert a bizonyos Fiú körül lengedezik az összes. Legfőképp az "ellenségem"...

Ilyenkor én (huh, köszi, hogy idáig eljutottál az olvasással, kb itt következik a számodra lényeges rész. xd)odamegyek a lányhoz, és mindenképp beszélni akarok vele valamiről. Pl hogy hol vette ezt meg azt, mert a mi "felszínes kapcsolatunkról" egy jó barátság tükröződik. Viszont legszívesebben mind a ketten kinyírnánk egymást. :D Kétszínűség... És? Vele szemben mindig. Bár, ez nem az, hisz ő is tudja, hogy utálom, és én is tudom, h utál. Csak kíméljük egymást. :D

Ha meg semmit se tudok kitalálni, akkor odamegyek, és rámutatok, hogy mintha mondani akarnék valamit. Erre ő kérdőn néz, én meg a fejemhez kapok, hogy "jajjj, valamit akartam mondani, de már elfelejtettem" és ekkor mindent összedumálok neki, elterelődik a figyelme, és a srác közben elfelejti a lányt.

De még mindig őrületesen legyengít és kiborít, ha a közelébe megy, vagy rámosolyog. Lehet, hogy nem lehet az enyém, de akkor már a másik lányé se legyen. :"D

Tegnap például együtt mentek haza. Azt hittem földhöz vágok valamit. Rosszabb esetben valakit. :D

A sírógörcs kerülgetett, majdnem elájultam, és egyszerre dühös is lettem a kis ribizli lányra.. -_-

Szóval, kb ennyi lett volna. Remélem tudtam tippet adni. :D

2013. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!