Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől függhet az, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függhet az, hogy valaki gyorsan könnyen talál párt magának, valaki meg hosszú évekig egyedül van?

Figyelt kérdés
Vannak olyan ismerőseim, akik se szépek, se gazdagok, még okosok se igazán, de elég hamar, pár hónapon belül találnak valakit maguknak és boldogok. Vannak olyan emberek, mint én, akik hosszú idő keresztül szinglik maradnak, akár évekig. Mi lehet az oka, talán szerencse, sors, személyiség stb....
2013. márc. 11. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy van-e náluk net. Ha valaki sokat sír a gyakorin akkor keveset él odakint.
2013. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki gyorsan talál az többnyire sokat jár társaságban és kevésbé válogat. Nem az igazit, hanem csak egy kapcsolatot keres. Vagy, nagyon szép/jóképű és nem igazán utasítják vissza.
2013. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencse is közben játszik, meg személyiség is. Az utolsóval értek egyet; én is válogatós vagyok, hosszútávra tervezek, ezért volt idáig csak 3 barátom - mondjuk a mostanira megérte kivárni azt a 3 évet. Ritkán leszek szerelmes, és számomra a barátságon keresztül vezet az út a szerelemhez. Mondjuk engem nem zavar, elég türelmes vagyok ha pártalálásról van szó. 21L
2013. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!