Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ilyen érzésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen érzésetek dohányzással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Éreztetek már valami nagyon rosszat, amikor a párotok dohányzik? Előtted már nem, de tudod, hogy dohányzik (nem is tagadja), és nem szereted. És egyre jobban elfajul, s valami nagyon rossz érzés kavarog benned, egy szál cigi is fájdalmat okoz.

Nem normális?


2009. szept. 14. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én dohányzom, lehet kicsit elfogult vagyok de ez egy olyan dolog hogy attol hogy a párod dohányzik az nem azt jelenti hogy kevésbé szeret. Probáltam már én is leszokni aki nem dohányzik az nem tudja hogy mekkora függöséget okoz és hogy mekkora akaraterö kell ahhoz hogy valaki leszokjon. Kicsit megértöbbnek kell lenni és támogatni, ha pozitivan közelited meg a dolgot sokkal könnyebb leszokni róla.


e.

2009. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Normális.

A cigifüstöt átveszi a ruha, a lakás, a lehelet is igazán kellemes tőle.

2009. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Ja. Nehogy már fontosabb legyen neki a cigi mint Te!!!
2009. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

sosem kényszeriteném a páromat arra hogy akkor cigi avgy én...

tudom nagyon jol,hogy ha ideges,akkor már a mozdulat is nyugtatja,meg megszokta hogy felkel,cigi,kaja után cigi,szex után cigi,lefekvés előtt cigi,stb...

cigiztem énis,tudom milyen...majd ha akar,leszokik,én nem erőltetem..

22/L

2009. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is szar érzés hogy a párom cigizik, és valahogy úgy érzem, hogy ha nincs cigije akkor megtudna bolondulni, de ha én nem lennék akkor minden OK lenne csak épp legyen cigi, vagyis tudom én aztat hogy szeret engem, de úgy érzem a cigi előttem áll....vagy legalábbis szorosan mellettem....és szerintem ezzel sok mindenki így van...persze neki nem mondom ezt mert akkor úgyis csak magyarázkodna és nem akarom hogy azt hidje hogy nem szeretem amiatt hogy cigizik...de sokkal jobb lenne ha nem tenné...én elnéző vagyok...tudom nehéz leszokni, de azért...nem tudom én a mérget vagy a szerelmemet választanám...
2009. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Úristen mi van itt...csak egy hülye cigi....képzeld el hogy hány megannyi rossz szokása lehetne.így belegondolva örülj hogy csak cigizik...de azért ha veled van kérd meg szépen hogy ne gyújtson rá,ha szeret kibírja...ha meg nagyon nem akkor ne csókold meg...ennyi...

szerintem venni fogja a lapot...

19/F..jah,és dohányzom

2009. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért úgy látom, keményen megmutatkozik ki dohányzik, és ki nem :)
2009. szept. 14. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:

sosem szabad ilyet tenned h vagy a cigi, vagy én. én régebben nem dohányoztam, akkori barátom dohányzott. tudtam h dohányosoknál ez nemígy működik, hj lécci necigizz, és akkor ő leteszi, és nem cigizik. ezért sosem mondtam neki olyat h lécci ne cigizz. tudtam h én nemdohányzom, így lecsökkentette a cigijeinek számát, mikor együttvoltunk. épphogycsak 1et 2t elszívott, mikor épp a szabad levegőn voltunk.

viszont abba h ő mennyit dohányzik, mikor nincs velem, semmi beleszólűsom, és nemis állt szándékomban beleszólni

aztán szakítottunk, énpedig elékezdtem dohányozni, majd összejöttem egy sráccal, aki nemdohányzott. ő próbált leszoktatni, eldugdosta a cigijeimet, meg folyton rinyált, na ezt kinem álhattam, így repült is, (nemcsakezért)

most dohányossal járok, minden oké:D


láthatod, én anno nemdohányzó mivoltomban sem szóltam bele a párom dohányzási szojkásaiba, és jól tettem, mert később rájöttem h baromi idegesítő.

jobb lenne ha tesem tennéd. nemdohányzik, mikor veled van, ezmár épp elég sztem

2009. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!