Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy srác túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy srác túl rendes?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt és tökéletes minden. Túl tökéletes. Kedves velem, nem bukózik, nem agresszív, nem köt belém, nem veszekszik velem egyszerűen semmi. De nem papucs módon teszi ezt. Ebben a túlzott összhangban úgy érzem nincs aki irányítana. Én szeretem ha egy határozott pasi van mellettem és javarészt ő irányítja a dolgokat, egyszerűen férfiasnak találom ezt és én igénylem, hogy irányítsanak. Benne nem érzem ezt a határozottságot, mert egyet értünk mindenben és ez nekem furcsa. Soha nem veszekedtünk vagy kaptunk össze és valahol ez egy picit hiányzik, bár tudom, hogy hülyén hangzik. Én vagyok furcsa, hogy nekem rossz ez a túlzott harmónia?
2013. márc. 12. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
91%

"Soha nem veszekedtünk vagy kaptunk össze és valahol ez egy picit hiányzik, bár tudom, hogy hülyén hangzik. Én vagyok furcsa, hogy nekem rossz ez a túlzott harmónia?"


Ezért nem kell barátnő!Mert nektek az ég adta világon SEMMI se jó

2013. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mit? Zanyád picháját, ha nem jó neked a tökéletes sem. Túl hihetetlen igaz? A sok nyomi műsor meg barátnő azt ecseteli, hogy szakíts egyből ha valami nem kóser. Ha túl kóser akkor meg gyanús. Ne legyél már ilyen ostob@.
2013. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
97%
omg
2013. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
96%

Ez most komoly?

Azt hiszem inkább követem Barney-t.

2013. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
82%
Már az is baj, ha valaki ennyire normális? Kajak ez is akkora probléma? Örülj b+, hogy valakivel ennyire jól kijösz és egyetértesz mindenben. Talán a lelkitársad is egyben a gyerek. Még egy ilyet nem fogsz találni, aki még ugyanígy szeret is téged meg minden...
2013. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
88%
"Nekem csak egy rendes pasi kell!"-Ismerős a szöveg? Komolyan, ne mondjatok, egy szót se! Mi a franc bajotok van nektek nőknek, hogy ott lenne egy rende4s fickó, igazi kánaán, de nem, nektek állandóan a dráma kell, veszekedés, tányércsapkodás, mert különben már minden bajotok van! Nemhogy örülnél ennek!
2013. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg az kéne neked, egy keménytökű csávó aki hazaesik részegen, ad egy jó nagy sallert aztán megrak. Az elég határozott és férfias lenne?

Nem vagy normális, miért kell minden nőnek mindig mindenben a hibát keresni???? Gondolkodj már el magadon. Minden király, de azért mégse jó mert túl király. Hallod magad? ÖRÜLJ NEKI, és ne tegyél fel ostoba kérdéseket se ide se magadnak.

2013. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
100%
az arcom: [link]
2013. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
93%
Máglyára a kérdezővel.
2013. márc. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
92%

Nincs tapasztalatod még férfiak terén,különben értékelnéd a barátodat.Szerinted jobb lenne ha egyfolytában féltékenykednek kellene mert más csajokat néz,vagy sértő ,durva dolgokat mondana,netán agresszívan viselkedne veled?

Gondolkozz egy kicsit!!!

2013. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!