Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogy szervezitek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy szervezitek meg, hogy ha párkapcsolatban éltek vagy épp nem találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés
A telefonbeszélgetésekre gondolok. Megbeszélt időpontokban vagy spontán hívjátok egymást? Milyen gyakran és mennyit beszéltek? Hogy reagáltok, ha a párotok azt mondja, lerakja a telefont, mert épp a hobbiját van kedve űzni? Megsértődtök, vagy semmi rosszat nem láttok benne?
2013. márc. 13. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérig sértődöm ha nem hallgat meg.
2013. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én utálok telefonálni, szóval alapból megmondtam a barátomnak, hogyha lehet ezt mellőzzük... Ha van valami fontos persze felhívjuk egymást elmondani, de a hosszabb csevegéseket nem szeretem telefonon, akkor ha annyi időnk van, inkább találkozunk.
2013. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi ritkán vagyunk külön, ezért telefonálni is ritkán szoktunk. Együtt élünk, tehát este otthon mindent meg tudunk beszélni. Max olyanokért hívjuk egymást, hogy mit vigyünk a boltból, kell-e egyáltalán otthonra valami, ki mikor végez aznap, stb.

Ha mégis külön vagyunk, akkor általában esténként beszélünk egy fél órácskát mobilon, vagy skype-on. Van egy szokásos megbeszélt időpontunk, amikor már tuti, hogy mindketten otthon vagyunk és nyugodtan hívhatjuk egymást.

Ha felhívom, és akkor épp a kedvenc sorozata megy, vagy valami miatt nem ér rá és ezért azt mondja, hogy leteszi, akkor egyáltalán nem sértődöm meg. Nincs ebben semmi rossz szerintem. Én ilyenkor annyit szoktam mondani, hogy nyugodtan csinálja, amit épp csinál, és majd csörgessen vissza, amikor ráér kicsit beszélgetni. Ha spontán hívjuk egymást, akkor is ugyanez van. Ha épp rosszkor hívom, mert valami dolga van és nem tud velem beszélgetni, akkor megbeszéljük, hogy később visszahív. Ennyi. Ezen mi nem szoktunk megsértődni.

2013. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!