Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves srác vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok a barátnőmmel nemrég szakítottunk azóta kavartam egy lánnyal aki nagyon megtetszett és meg is szerettem. Egy ideig nem beszéltem a lánnyal de mostanságelég sokszor beszélünk és feltörtek bennem az érzések. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel azóta együtt vagyok megint de nincs szívem vele szakítani mert szeretem de a lány iránt is érzek valamit.

2013. márc. 13. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
addig dönts amíg el nem hagy mind a kettő és majd itt fogsz sírni nekünk h téged senki sem szeret:D
2013. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azóta együtt vagyok megint barátnőmmel de nincs szívem szakítani vele
2013. márc. 13. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor kis barátom jó szar idők várnak rád. Egyáltalán miért jöttél vele újra össze?? Most itt gondolom megerősítésre vársz hogy DE szakítanod kellene vele.

Tessék: Szakíts vele, mert ennek így nincs semmi értelme.

(bár szerintem magadtól is nagyon jól tudod) ezen a téren néha muszáj egy kicsit önzőnek lenni, mert azzal hogy úgy vagy vele hogy közben a szakításon gondolkozol húzod mindkettőtök idejét, és hazudsz neki folyamatosan, neked meg sehogy se jó. Nincs más megoldás. Ott kell hagyni, akár tetszik, akár nem.

2013. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nincs szívem szakítani vele... Ezért voltam együtt még fél évet a pasimmal, miután egyszer szakítottam vele és újra összejöttünk. Életem legvacakabb döntése volt.

A végén pedig sokkal jobban megbántottam ezzel, mintha csak tisztán lezártuk volna az egészet.


Légy erős! ;)

2013. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy voltam mint a 4-es, csak én 1 évig húztam ezt... szánalomból senkivel nem lehet együtt maradni!
2013. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szánalmomból vagyok vele együtt hanem mert szeretem csak valamiért ez a másik lány elvette az eszem és már lassan többet gondolok rá mint a csajomra
2013. márc. 13. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Az hogy szereted a barátnőd egy dolog. De ezek szerint szerelmes már nem vagy, mert akkor nem látnál senki mást. És nevezheted máshogy, végül is ez szánalom. Azért vagy vele, mert szereted és nem akarsz neki fájdalmat okozni, de ezzel közben magadnak okozol egy elég faramuci helyzetet. Úgy gondolom hogyha ennyire máshova húz már a fantáziád, akkor nem lehet megmenteni a mostani kapcsolatod. Ez olyan mint egy ragtapasz. Leránthatod gyorsan, és akkor talán kevésbé rossz. Vagy szedheted lassan, érezve hogy minden egyes szőrszálat külön tépsz ki. A végeredmény mindenhogy sz@r, és biztos hogy fáj. De ha már tudod hogy mi lesz, inkább jobb túlesni rajta mert annál rosszabb lesz minél tovább húzod az egész helyzetet.
2013. márc. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!