Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakítás után egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás után egy hónap elteltével levelezünk. Még érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Írtam neki egy e-mailt,és válaszolt még aznap este.Azóta általában két naponta írunk egymásnak,de nem kerül konkrétan szóba a személyes találka.


Bár még szeretem őt nagyon,mégis visszafogom magam én is a leveleimben.Ha nem is azonnal,de válaszol. (4 évet voltunk együtt)


Nem tudom,hogy ez még jelent-e valamit részéről,vagy már csak barátként tekint rám?


Hasonló helyzetben volt már valaki?


2013. márc. 13. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, én. A szakítás után még naponta beszéltünk az exemmel, aztán egyre jobban ritkult ez a dolog... aztán már csak 2-3 naponta, hetente, havonta max 3-szor és aztán már soha.
2013. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nálatok elmúltak az érzések mindkét fél részéről? Gondolom csak általános dolgokról beszélgettetek....
2013. márc. 13. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Részéről nem. Én szakítottam akkor.
2013. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is levelezem vele, meg kétszer találkoztunk is, beszélgettünk. 2 hónapja szakított velem, előtte 2 évig voltunk együtt.

Én örülnék, ha folytatnánk, de ő szerintem nem érez semmit már, csak barátságot. Ez van..

23/L

2013. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miből érzed,hogy részéről már semmi nincs a barátságon kívül? Megmondta?


Én nem merek rákérdezni nála,hogy érez-e még v.mit...

2013. márc. 14. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen,ő szakított,mégis folyamatosan írogatott nekem,aztán találkoztunk is,folytatni akarta,és megkérte a kezem.csakhogy eléggé elrontotta,mert én addigra már rájöttem,hogy nincsen rá szükségem
2013. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nálunk is ez a helyzet áll majd elő.

Ő már talán nem akar engem,mert pasi létére annyira nem erőlteti meg magát, hogy válaszoljon.

Pedig egy személyes találkozót még szeretnék tőle kérni, de ez is olyan fura....Mintha már ismeretlen lenne számomra, és félnem kellene attól,hogy felkeresem.

2013. márc. 15. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
ismerős érzés,szerintem a saját lelkivilágod érdekében mondj le a dologról,mert csak fájdalmat fog okozni
2013. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Miből érzed,hogy részéről már semmi nincs a barátságon kívül? Megmondta?"


Bocsi, hogy csak most válaszolok, ez a kérdés nekem szólt.

Azért gondolom így, mert kifejezetten azért szakított velem, mert már nem szerelemmel szeret, hanem csak barátként. Kétszer találkoztunk már, de véletlenül sem próbál közeledni, vagy bármi olyat csinálni, ami félreérthető lenne. Ő így döntött és kész, ezen nem fog változtatni.

Én meg nem akarom megmondani neki, hogy szeretem még, mert nem hiszem, hogy sokat változtatna a dolgon.

2013. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem.Nálunk elvileg ilyen probléma nem állt fent.De azóta elbizonytalanodtam én is,mert bár kedves leveleket ír,nem kerül szóba a találkozó.


De könnyen lehet,hogy már csak udvariasságból válaszolgat vissza nekem. Csak én emiatt,nem akarom fenntartani ezt az állapotot...

2013. márc. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!