Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal, napi szinten szeretkezünk, s Ő mégis párokkal szeretne ismerkedni, egymás előtti szex céljábol. Szerintetek miért vágyik erre, pedig tudja, hogy én nem szeretném! Talán nem szeret? Várom válaszotokat!

Figyelt kérdés

#párcsere #3.a szexben #egymás előttiszex párokkal
2013. márc. 14. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert minden nap szexeltek,és biztos unja,valami újra vágyik
2013. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret,vagy hülye...
2013. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
önző, mérlegeld mit tudsz vállalni vele sérülés nélkül, és hogy mennyi csalódásra van szükséged
2013. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
újabb és újabb puncikat szeretne
2013. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő akarja,aztán már én is :)
2013. márc. 14. 16:36
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintetek normális ez?Mindig azt mondja,hogy nagyon szeret,akkor miért?
2013. márc. 14. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek vannak fantáziái amiket ki szeretne próbálni, teljesen mindegy hogy szerelmes-e valakibe, attól még van egy vágyálma. Ezt teljesen normális, hogy megbeszéli veled és megpróbál téged is rávenni. Ha nem akarod nem kell belemenni.
2013. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mindennap szexeltek, akkor biztos hogy jól megvagytok.

Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem egy jó kapcsolatban az ember megbeszéli, elmondja a titkos vágyait - bármi is legyen az. Én annak a híve vagyok, hogy egyszer mindent ki kell próbálni, hiszen másképp nehéz véleményt alkotni - no meg kimaradhat az ember olyan dolgokból, amiről a később bebizonyosodik hogy milyen szuper. A barátod (s szerintem te is) szexuálisan igen túlfűtöttek vagytok, ami nem baj, csak egyre több ingerre lesz szükségetek. Ezek egyike, hogy egymás előtt szeretkezni. Izgalmas az mindenképp, ennek a felvetése nem azért merült fel, mert nem szeret a pasid: ha ezt felvetette, akkor igen erősnek érzi a kapcsolatotokat, hiszem idegenek előtt fog beléd hatolni szb. Az azért benne van a pakliban, hogy ha nem is első, de második alkalommal felvetődhet a párcsere is, amire azért fel kell készülni, és rögzíteni a játékszabályokat...

2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert aberrált sajnos. Vagy belemész ebbe az örültségébe vagy kigyógyítod belőle szeretettel.
2013. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem aberrált! Sokak élnek ilyen kapcsolatban - függetlenül attól, hogy nem kötik az orrodra.

De szerintem a kérdezőék már túl vannak rajta...:)

2013. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!