Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legfájdalmasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájdalmasabb dolog, amivel átvert a barátotok/barátnőtök?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Azt hazudta, hogy megsózta a levest de kiderült h nem, és pocsék íze volt.
2013. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
megcsalás
2013. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szemembe hazudott,nem volt velem őszinte,pedig éreztem,h vmi nincs rendben,elhittem a kifogásait,és kihasználta a naivitásomat...egyik pillanatban meg volt halva értem,örült nekem,másik pillanatban meg azt mondta viszontlátásra...és még annyival sem tisztelt meg,h őszintén megbeszélje velem az okát,h mért döntött így...
2013. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hazudta, hogy szeret.
2013. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt egy csávó, akivel jóban volt, de azt kamuzta hogy csak haverok. Körülbelül egy évig el is hittem, csak utána kidobott miatta. Közben megtudtam hogy végig csalt még egy pár csávóval. 3 évig voltunk együtt. Be kellett gipszelni a jobb kezem, mert szétvertem a falon. Eltört a bütyköm. Ez van.
2013. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatbol léptem ki érte.Mert mindennel hitegetett.El is vitt koktelbarba,étterembe,mimden este jött €rtem,kézen fogva sétaltunk az utcan.Minden nap irt,hivott.Amikor szüksegem.volt azonnal ugrott segitsegemre.Sokat nevettem vele.Egy éjszakara pl kibérelt csak magunknak egy hatalmas teniszcsarnokot,bárral együtt.Aztan elhagytam.a telefonom,nem volt meg a száma,persze hogy hol lakom pontosan sose derült ki,az se hogy ö.Erre nem is tértünk ki,mindig uton voltunk:)Szexet is kocsiba,hotelban stb csinaltuk,ugy jött ki a lépés.Na szoval elvesztettük egymast szem.elöl.2 évig kerestem de nem talaltam meg.Hát jött mas az életembe.Persze annyira nem voltam.szerelmes mint az eltünt pasiba.Mindig vartam arra hogy talalkozunk.viszont.Aztan férjhez mentem,lett egy kislanyom.Véletlenszerüen megkaptam a számät egy közös ismeröstöl,aki hozzatette ,igen ismeri a pasast gyönyörü 3 nagy lánya van.Nem hittem el.Felhivtam.Egyböl megismerte a hangom.rakerdeztem caloban volt e mar annak idejen gyereke es csaladja.Momdta igen de sose kérdeztem.ra.Latni akart ujra,de nekem ez annyira rosszul esett hogy soha sem kerestem.többé.Pedig nekem ö volt az akivel tökéletesen megertettem magamat.
2013. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Ez komoly? :D Bizonyára azért hiányzik, mert olyan jól megértettétek egymást, tökre arra volt kihegyezve az egész sztori. XD Az ég szerelmére, még az é betű helyére is eurót tettél! :'DDDDDDD

2013. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez komoly igen.A telefonomon nagyon idétlenül gepelek,nezd nekem el!
2013. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ment érted minden este, de nem tudta hol laksz? :D
2013. márc. 14. 18:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát már bocsáss meg 6-os de már az fura lett volna nekem, ha sosem mentünk volna el egyikünk lakására sem, meg az hogy fingotok nincs hol lakik a másik, és sok egyéb más..


Te vagy kitaláltad ezt a történetet, vagy tényleg ennyire hülye voltál anno.

2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!