Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxy kérdése:

Szerintetek lehet valami köztünk? 18/L (többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy megismertem egy lányt, és a személyisége eléggé magával húzott. Elég sokat beszélünk és találkozunk edzéseken(mert mostmár a csapattársam is) egyébként 25/L. Multkor megkért hogy kisérjem haza. Sétáltunk beszélgettünk nagyon jol éreztem magam. Aztán kiderült h van barátnője de semmi nem jó köztük. Utána csak álltam vele szembe, bámultam ki a fejemböl. Aztán többször eljátszotta, hogy belenézett a szemembe, aztán pár másodperc után elforditotta a fejét. Megkérdeztem h miért nem néz a szemembe? azt válaszolta h nagyon nehéz... Ezt sem értettem. Azota esténként, reggelente ir, de csak annyira h tudjam h él, de nagy beszélgetésbe nem merülünk. Miért csinálja ezt? Lehetne valami köztünk?

2013. márc. 14. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Focizol mi?
2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha leszbi vagy, lehet!

Egyszerűen fel akar csípni.

2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen focizok! de addig nem akarok belemenni semmibe ameddig meg van a mostani bnője, de pusztulatnehéz :D
2013. márc. 14. 18:49
 4/19 anonim ***** válasza:

adj neki jeleket :D

te butus D:

2013. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de milyen jeleket?:D állandoan bámulom, a szemét meg minden...:$ ha beszélünk általába 10perc mire eldadogok egy mondatot... a kezeimet tördelem nem tudok mit csinálni :D
2013. márc. 14. 18:57
 6/19 anonim ***** válasza:
kezd el ölelgetni :D
2013. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
túl nyomulós nem?:|
2013. márc. 14. 19:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát abból ahogy leírtad nekem eléggé az jött le, hogy bejössz neki, szóval szerintem igen, lehet köztetek valami. :)
2013. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Joe Makepeace ***** válasza:
Én drukkolok, és szerintem abszolút van esélyed Nála!
2013. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szedd ossze magad es mindenkepp kezdemenyezz!;) Kis apro erintesek, puszi az arcara. stb... :)
2013. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!