Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet mondani egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet mondani egy lánynak, hogy szerintem az anyja viselkedése miatt féltékeny típus? Vagy ez olyan mintha szidnám?

Figyelt kérdés

Fél éve van egy barátnőm. Egy angyal, okos, értelmes, szép. Viszont nagyon féltékeny. Én nem bírom ha "megkötnek". Vannak barátaim, hobbijaim, szerintem rá is sok időt fordítok, de nekem másra is szükségem van. Pl. arra, hogy beüljek a haverjaimmal egy sörre. Vagy ha valaki szervez valamit akkor oda "elmehessek". (Ez nem egyoldalú kérés, őt is erre ösztönzöm, menjen, legyen a barátaival, engem tényleg nem zavar) Ja és vannak lány barátaim is. Mindig is voltak, még általános iskolából maradt meg egy 8 fős "banda" 3lány is tag.

Ha egyedül vagyok fiúkkal akkor utána kikérdez, ha együtt megyünk állandóan sasol.. Én ezt nem igazán bírom.

Ezerszer elmondtam neki, hogy nem azért vagyok vele, hogy legyen valakim, hanem mert ő kell, és higgye már el, hogy van bennem annyi gerinc hogy ha más kell, előtte szólok. Szóval az ilyen "sablonszövegeken" amit amúgy ezer százalékosan komolyan gondolok már túl vagyok. Csak éppen eredménye nincs.

Én úgy gondolom azért ilyen mert az anyja ezt nevelte bele. Elvált, a kapcsolatai zátonyra futottak, sokszor megcsalás miatt. Szerintem alapból kicsit férfigyűlölő, ahogy nézem. És ezért ilyen a barátnőm is. Szerintetek elmondhatom neki, hogy én így látom? És hogy látja, hogy ez a féltékenykedés nem vezet semmire, max ő is besavanyodik mint az anyja.

Mindig mondja, hogy milyen kedvesek a szüleim. Ezt felhozhatom? Hogy ők is adnak egymásnak szabadságot, vannak külön programjaik mégis milyen szépen élnek?

Vagy ez olyan mintha magasztalnám a sajátjaimat az ő anyukáját pedig szidnám?



2013. márc. 15. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ig nőtt fel, nem fogod tudni megváltoztatni. Nem is kellene az anyját belekeverni a dologba.
2013. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretném, ha változtatna ezen. Mert ez így nagyon nem jó. Hosszú távon biztos nem. Minden más téren összeillünk, tökéletes, emiatt nem szeretnék vele szakítani, mert szeretem.
2013. márc. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!