Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukák! A ti lányotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! A ti lányotoknak hány évesen volt először barátja és honnan tudtátok/hogy mondta el?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok anyuka, de elmondhatom azt h velem h volt. 14 évesen volt először pasim, és úgy tudta meg, h elmondtam. de ez akkor még semmi komoly nem volt, semmi szex, meg ilyesmik..
2013. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem 15 évesen volt, és én is elmondtam, kb 1 héttel azután, hogy összejöttünk, következö hétvégén meg be is mutattam
2013. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én se vagyok még anyuka.. de nekem először 13 évesen volt. 1-1,5 hét után mutattam be. 17/L
2013. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18 évesen lett egy nálam 20 évvel idősebb férfi párom. Nem kaptam elég figyelmet a drága szüleimtől így 18 éves koromra összejöttem a pasival aki már 3 éve beszélgetett velem, meghallgatott...Azt hittem szeretem. De csak szeretet volt. 21. szd.-i szülők.. jó lenne törődni a gyerekekkel, akkor nem lenne ennyi apakomplexusos, vagy épp 14 évesen dugó leány...

Egyébként nem tett velem semmi rosszat a férfi, később szakítottam vele.

Azt tegyük hozzá, még a szüleim voltak felháborodva, hogy még is mit gondolok hogy összejöttem vele... Soha az életben nem beszéltek velem a párkapcsolatokról, akkor persze akartak... Jó vicc. :)

2013. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én (lány) testvérem 21 éves, kb. 3 hónapja van barátja, ő az első neki, és akkor szerzett anyukám tudomást róla, amikor a testvérem bejelentette, hogy a fiúnál fog aludni aznap. Ekkor kb. 3 hete jártak. Ja, és a testvérem még nem mutatta be a családnak a pasiját...
2013. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok. 3 hónapja van barátom. Már amikor ismerkedni kezdtem vele, mondtam anyukámnak. Amikor összejöttünk meg boldogan rohantam hozzá hogy elmondjam :)
2013. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anyuka, csak egy egyszerű lány :)

15 évesen volt elősször pasim, amit elmondtam anyukámnak, 1,5 évig jártunk majd szakítottam.

Most 17 évesen fél éves boldog kapcsolatban vagyok amit már ismerkedés idején meségettem anyukámnak :)

2013. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!