Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam rajta? (hosszú)

Figyelt kérdés

volt egy nagyon összeszokott társoság amiben kb 8an vagyunk/voltunk. van egy srác,persze van barátnője(kb 3 éve,de ugye mindenki mindenkivel jóba volt,sokat buloztunk együtt,meg mindenkivel tartottuk a kapcsolatot fb-n is.aztán hopp egyszer csak leesett,hogy beleszerettem a srácba.. .de ezt nem úgy kell elképzelni,hogy csak úgy keltem fel egyszer,hanem nem kevés félreérthető dolgot mondott nekem,meg a viselkedése is elég kétértelmű volt,néha még a barátnője jelenlétében is.naagyon sok eseméy lezajlott de egy örökkévalóságig írhatnám,úgyhogy a lényeg,hogy már nem olyan összetartó ez a csapat("hihetetlen" de egy másik hasonló eset miatt mentünk szét)és hallottam,hogy azért nem beszélget velem a srác mert a lány nagyon féltékeny volt..

a lényeg,hogy ő az első szerelmem és valószínűleg sose fogom túltenni magam rajta,de hogy enyhíthetném ezt az érzést? nem leszek az aki miatt szétmegy egy pár,de beleőrülök



2013. márc. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! mindenek előtt arra a kijelentésedre reagálnék hogy"nem élem túl" ! Megnyugtatlak mindent túl lehet élni,na jó azért egy mozdonnyal való találkozást azért nem, de viccet félretéve,az első szerelem mindig maradandó élményt és nyomot hagy az emberben,de nem olyan nyomok ezek amelyeket nem lehet felednivagy tul élni,idővel tul leszel rajta bárhogy alakuljon is! a másik dolog hogy az emlitett srácnak ha van barátnője akkor valóban nem sportszerü kettőjük közé állnod hisz ellenkező esetben te se örülnél neki ha egy lány közétek furakodna!amit tehetsz nem más mint csendben szenvedsz és vársz ,addig mig a srác egyedül nem lessz és nem lessz már benne a párkapcsolatában,akkor tiéd a pálya,de amig vársz addig is ismerkedj más pasikkal,nincs az sehol sem megirva hogy másba nem szerethet bele az ember:D csak hajrá!
2013. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen valóban túlzás volt ez a kijelentés,de egy tini általában ilyen orbitális szavakat használ kis problémára is,bár ez nekem nem kicsi sajna.de persze egyszer mindennek vége ugye,csak az érzés enyhítésére nagyon kíváncsi lennék :D
2013. márc. 17. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:

az érzést enyiteni csak az idő fogja,más orvosságot erre sajna mai modern orvos tudomány sem talált még fel,

ismered a mondást ami nem öl meg ,az erösit!fogd fel ugy hogy megvolt az elsö komolyabb élet tpasztalatod szerelem terén,ahogy irtam,ismerkedj,felejts,találj egy másik srácot és igyekezz tanulni az elözöekböl ne kövessd el kétszer ugyanazt a dolgot,vagyis parasztnyelven,ne lépj kétszer egyazon sz...ba!

2013. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XDDD ez jó :D köszönöm :)
2013. márc. 17. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!