Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kapcsolatkezdés a jobb? Amikor ismerkedtek, együtt vagytok egy ideje, és aztán van szex, vagy pedig először van szex, és utána ismerkedtek esetleg? Melyik mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Kor, nem. :)
2013. márc. 17. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ugyan úgy lehet tartós. Szerintem értelmes ember ezt magától is feltételezi.
2013. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

Volt már ilyen is olyan is, ha kívánják egymást már első randin és nem tinikről van szó akkor miért ne?


1 hónap után is vége lehet a kapcsolatnak de már másnap is...szóval ez is és az is bejöhet..szerintem...

2013. márc. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a második szóba sem jöhet 18/L
2013. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem volt sok kapcsolatom az életem során, a 3. komoly kapcsolatomban élek már házas nőként, de mind a 3 kapcsolatomban az első szex megtörtént még azelőtt, hogy járni kezdtem volna az illetővel. Az első személlyel 2 évig, a másodikkal 8 hónapig, a harmadikkal, egyben a férjemmel már több, mint 7 éve vagyunk együtt.

Szóval nálam azért elég tartósnak bizonyultak a szexxel induló kapcsolatok.

Szóval szerintem nem ettől függ, hogy egy kapcsolat tartós lesz-e vagy sem. Inkább attól, hogy az a 2 ember mennyire találta meg a másikban a megfelelő társat, mennyire jönnek jól ki egymással, mennyire szeretik egymást, mennyire illenek össze, mennyire tudnak alkalmazkodni a másikhoz.

2013. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármelyikből lehet több is.

34/N

2013. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Mondjuk én nem vagyok tini, és számomra elképzelhetetlen, hogy hosszú ideig járjak valakivel, és csak utána kerüljön sor szexre, mert akihez vonzódom, azt kívánom is szexuálisan, nekem egy kapcsolat fontos része a szex (minősége és mennyisége), és ment már tönkre kapcsolatom a pocsék szex miatt, amire egyébként még vártunk is. Úgyhogy én nőként inkább az utóbbit preferálnám.
2013. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nálam 2 egy éjszakás kalandot leszámítva a szex mindig kapcsolaton belül volt. többnyire nem tartottak sokáig. 1 -2 hónapos, illetve 4 és 10 hónapos kapcsolat volt.


majd a férjemmel pedig úgy 3 hét ismerkedés után volt az első randink , akkor össze is jöttünk, és 2 hete voltunk együtt az első szexnél, tehát nem tököltünk sokáig. 1 év után költöztünk össze, majd fél évvel az után volt az esküvőnk. majdnem 16 hónapja vagyunk már házasok.


mindent összevetve inkább rövid kapcsolataim voltak sajnos, mint hosszúak, de ez nem a szextől függött, egyszerűen csak sokszor rosszul választottam.


27/N

2013. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!