Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komoly kapcsolat szempontj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolat szempontjából gond-e az ha a férfi 10 évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, aki 10 évvel fiatalabb mint én, én 31 vagyok... Beleszerettem. Eddig úgy tűnik, egyek a céljaink, álmaink, vágyaink. Ugye a korom miatt nálam előtérben a családalapítás, gyermekvállalás áll..

Hozzászólásokat kérnék e témában, lehetőleg olyanokét várnám, ahol hasonló helyzet van..



2013. márc. 17. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Legrosszabb esetben nem sikerül, de addig is jól érzitek magatokat.
2013. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Jól érezheted magad vele, de neki teljesen más az értékrendje, prioritásai, mint neked. Egy 21 éves fiatal srác szemében egy család, gyerek, azért nagyon nagy dolog. Sőt alapjában véve nagy dolog, ha 25-26 éves lenne, azt mondanám, hogy rendben van. De egy 21 éves srác nem hinném, hogy készen állna erre, főleg nem ilyen nagy korkülönbségnél.


Működhet, de nem hinném, hogy családalapításig. Előbb fog lelépni a csávó.

2013. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ketyeg a biológiai órád, de 37-38 éves korodig ráérsz ezzel a témával, nem kell ezt így ennyire siettetni, főleg nem egy ilyen fiatal csávóval. Ki tudja meddig fog melletted maradni, ha 4-5 évig veled marad, akkor lehet belőle család is.
2013. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Én is azt gondolom, hogy neki még nincs itt az ideje a családalapításnak. Persze lehet, hogy 4-5 év múlva már igen, és ha szeretitek egymást, akkor még te sem leszel hozzá túl öreg. De mi van, ha éveket töltesz el vele, aztán mégsem? Neked már ketyeg a biológiai órád, már elnézést, szerintem ha családon gondolkodol, akkor nem ő az igazi.

Azt leszámítva működhet a dolog.

2013. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Megnézném hogyan lesz gyereketek, de hát ha ő is ezt szeretné nem kizárt, hogy boldogok lehettek.
2013. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Anyám 45 aq pasija 36..ugye anyámnak gyereke van, a férfinek meg sose volt még saját családja,vannak viták de hát 2 éve együtt vannak
2013. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Egészen mást akartok egymástól. Ne legyén már ennyire naiv! És keress egy érett férfit, aki 5-10 évvel idősebb mint te! Az való hozzád, nem pedig ez a málészájú!
2013. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló!

Azt nem hinném hogy egészen mást akarnánk egymástól, mert ez a férfi fél éve gyakorlatilag nyomul, hogy vegyem már észre...

Ő komolyabb, érettebb és felelősségteljesebb gondolkodású, mint a korabeli "fiúcskák", családot szeretne, és nem mindegy neki hogy kivel.

2013. márc. 18. 11:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es azért az sem törvényszerű hogy a férfinak 5-10 évvel idősebbnek kell lennie. Ahogy elnézem a mai 40-es férfiakat hát... hogy is mondjam... egy 50-es nő ezerszer jobban tartja magát. Hiába vagyok 27 valamiért nem izgat fel egy 30-as férfi, már benne van az öregedés, én meg abszolút nem arra vágyom. Talán ez is lehet az oka hogy a párom 23... és nagyon jól megvagyunk, sokkal érettebb mint pl. az előző aki most 26. Volt régebben 10 évvel idősebb párom is, gyerek az még ma is, csak a kor látszik meg rajta, az értelem kevésbé.

Azonban nem tudom kérdező, mindezek ellenére én is tartok attól hogy ha mégsem működik majd ez a kapcsolat akkor ott leszek 30-35 évesen és kezdhetek mindent elölről. De ha velem egyidős lenne a párom akkor is... szóval... miért ne működhetne ez? Én azt mondom hogy egy próbát megér, maximum kicsit jobban odafigyelsz és ha azt látod nem működik hamarabb továbblépsz.

2013. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!