Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a párkapcsolati problémát?

Figyelt kérdés

Nem is jó a kérdésfeltevés, mert szerintem én már sok mindent nem tudok tenni ez ügyben, de máshogy nem tudtam megfogalmazni.


A probléma a szex. A barátnőm szexuálisan visszautasító, egyszerűen nincs eszében. Szerintem már itt lenne az ideje, hogy szexeljünk, mivel lassan másfél éve járunk, és huszonévesek vagyunk. Én nagyon szeretem, de ez az állapot már egyre rosszabb, egyre többet vagyok emiatt frusztrált és rosszkedvű. Pedig már legalább ötvenszer megbeszéltük. Ilyenkor észreveszi ha rossz kedvem van, de már mégsem mondom el mi a bajom, mert már elmondtam ezerszer, és nem akarom. Most már úgy gondolom, magától kéne jönnie az egésznek. Amikor beszélünk róla, mindig az a vége, hogy rendben, most már változtatunk rajta. Ilyenkor az elkövetkező napokban kedvesen is viselkedik velem, de utána visszaáll minden a régi kerékvágásba. Ilyenkor, mint pl. ma, amikor frusztrált vagyok és rosszkedvű emiatt, nincs kedvem egyáltalán a szexhez, bár így neki sincs. Ha meg összeveszünk mert rossz kedvű vagyok, akkor az megint egy ok, amiért nincs szex, még pár napig, mert ki kell békülni. Mindig van valami. Én ezt már tűrhetetlennek gondolom. Nem akarom tönkretenni saját magam, meg boldogtalanul élni. Tényleg nagyon nagyon szeretem, de lassan arra jutok, hogy ezt már nem fogom sokáig csinálni. Tegnap este is célozgattam, de csak nézte a TV-t. Komolyan mondom szerintem nincs eszébe. Most már nem akarok többet erről beszélni vele, mert eleget beszéltünk, most már változást akarok, de magától nem tudom be fog e következni.



2013. márc. 21. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Ne célozgazz rá. Menj oda, puszilgasd, figyeld a reakcióit.

A szex egy spontán dolognak kéne lenie, nem pedig rutinnak.

Jelezd felé, hogy kívánod, ne azt várd, hogy célozgatsz, ő ledobja a ruháit és megy. Ez így eléggé gáz.

Kezdeményezz! Ne udvaroltass magadnak.

2013. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem udvaroltatok, elhiheted. Amikor erről beszélünk, én is mindig ezt mondom, hogy rutin dolognak kéne, hogy legyen, de így nem az, hogy mindig beszélni kell róla. Ha odamegyek, általában csak eltol egyébként.
2013. márc. 21. 09:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Huszonévesen másfél évig szex nélkül? Na ez az egy sor összefoglalja azt, hogy ez egyáltalán nem normális és nem egészséges. A barátnődnek vagy lelki/testi betegsége van, vagy nem szeret. Ennek a kapcsolatnak az én véleményem szerint semmi értelme. A barátnőm mikor összejöttünk szűz volt 21 évesen, és 1 hónap után lefeküdtünk. És egyáltalán nem siettettem, szóba sem hoztam, ő vágyott már rá. És ez a mai napig így van. Ő többször akarja mint én:D 25F
2013. márc. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem bántalmaztál valaha szexuálisan? Lehet hogy azért elutasító, mert fél vagy undorodik.

Ezen (szexuál)pszichológus tud segíteni. Ha vele akarsz maradni, a segíts neki feloldódni.

2013. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha meg felhozom a témát, tudom, azzal csak tovább rontok, az amúgy is nagyon rossz helyzeten, mert erősítem a kényszert. Szóval teljesen tanácstalan vagyok.
2013. márc. 21. 09:37
 6/17 anonim ***** válasza:
"Nem bántalmazták" így akartam írni.
2013. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem bántalmazták.
2013. márc. 21. 09:37
 8/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem már itt lenne az ideje, hogy szexeljünk, mivel lassan másfél éve járunk"


nem is szexeltetek még? vagy volt valamilyen szexuális élményetek, behatolás nélkül?

2013. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Más volt. Orális szex. De azt is csak nagy nehézségek árán sikerült kiharcolnom.
2013. márc. 21. 09:41
 10/17 A kérdező kommentje:
De legalább az már megy. Mondjuk ritkán az is.
2013. márc. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!