Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek! Azt mondja szeret!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek! Azt mondja szeret! Azt mondja ő se tudja mi a jó együtt vagy külön! Ha aranyos vagyok ő genyó ha genyó vagyok ő aranyos! Hív beszélünk rá teszem visszahív! Lehet még folytatás?

Figyelt kérdés
El mesélek egy kis sztorit szombaton családjához ment így este nem voltunk együtt aztán hív meg unta jönnek haza barátom 31 km tere lakik tőlem fogta taxiba ültettet és le hívót szerintetek csak pici szeret?ahogy mondja vagy csak nem meri be vallani!
2009. szept. 17. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyi információból nehéz leszűrni,de az mindenesetre jó pont,hogy nem érezte jól magát nélküled és még aznap este elment hozzád.Legalábbis ezt értettem meg a sztoriból.Egyre azért kérnélek.Legközelebb használj a mondat végére pontot,az új mondatot pedig nagybetűvel kezd,mert harmadszori olvasásra tudtam csak tagolni a szöveget.
2009. szept. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok ok!Köszönöm a választ már is jobb egy picit!Síró könnyes szemmel nehéz még a pontokat is ki tenni!De nem marad el legközelebb!
2009. szept. 17. 01:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Úr isten. Hogy lehet így írni??, Írásjelek, vagy valami.
2009. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ezt kértem!Neked muszáj volt írnod mi?????

A könnyeimtől semmit se láttam de mind1!Kösz az okításod csááááááááááááááááááááááááááááá

2009. szept. 17. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Muszáj volt írni, igen. És legalább tudok írni...
2009. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
EL MEHETSZ AHOVA GONDOLOM!GXÖKÉR NEM ÉRTED MEG ,HOGY KÖNNYBE ÉS VÉRBE ÁLLTA A SZEMEM!
2009. szept. 20. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.. Én is sírnék, ha ilyen tudatlan volnék. Nem elég, hogy nem tudsz írni, még csak észre sem veszed, hogy gyakorlatilag maszturbációs segédeszköznek használnak. Ha épp rájön, elővesz, aztán eltesz, amikor nem kellesz. Nagyjából egy gumibabával kezel egy szinten, de annyit is érsz.
2009. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A k.... anyád!gondolkozzál miket írsz!nem látod a dolgokat !nem használ annak!Nem hiszem ,hogy ha csak akkor van sex ha én akarom meg ő neki ugyan úgy fáj mint nekem ha van valami!Ne a te kapcsolatodból indulj ki!Ne írjatok többet nem vok kíváncsi erre!
2009. szept. 24. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ja, az igazság néha fáj. Oké, békén hagylak, vár ebből az idióta kapcsolatból jó kis szappanoperát.

Ha a kapcsolatnál tartunk: Ha én is egy ilyen "nőt" dugnék, mint Te, én sem vinném el a szüleimhez. :-)

2009. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kicsi csillag az egész családját ismerem!Barátait mindenkit!hónapja vagyunk együtt!Qurvára nem értesz semmit látom!Mindegy mert minden okés és ez a lényeg!
2009. szept. 27. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!