Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam. Majd el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam. Majd el neki h szeretem? Szavakkal vagy inkabb tettekkel?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nekem nagyon tetszik. Szerintem èn sem vagyok nala utolso. Nem szeretnem elkapkodni de jo lenne mar egy csok tole vagy egy kezenfogas :/
2013. márc. 22. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
mivel te vagy a fiú, neked kell lépned felé, ne legyél nyuszi, ne várd h majd ő kérje..
2013. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen neked kell lépni, de ne azzal támadd le hogy szereted. Kezd azzal, hogy tetszik neked, vagy különlegesnek tartod, dicsérd néhány tulajdonságát. Aztán jöhetnek a tettek, amikkel kifejezed hogy odafigyelsz rá, érdekled. És ha komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor jöhet a vallomás, mert ha túl korán mondod neki, elveszti a jelentőségét.
2013. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!